Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak heti 2 meccset...

Miért csak heti 2 meccset közvetítenek az nb1-ből?

Figyelt kérdés
Mivel a focizmus és főleg a köztévé erősen politika függő ezért a POLITIKA rovatba került a kérdés.

2017. ápr. 9. 05:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Hogy a helyszinen nézd
2017. ápr. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Onnan jutott eszembe hogy M4-en már szlovák bajnokit is közvetítenek


[link]

2017. ápr. 9. 05:44
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert a magyar ember rühelli a meccset.
2017. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Én már azt se tudom mikor néztem utoljára magyar foci mecset.
2017. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó utáni dolog lenne nálam meccset nézni. Az sem zavarna, ha betiltanák a focit.
2017. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak?Egy is sok belőle.
2017. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen agyament ötlete az MLSZ-nek, hogy biztos azért alacsony a nézőszám, mert az emberek el vannak kényeztetve a sok TV közvetítéssel, ezért nem mennek ki hanem otthon kényelmesen megnézik. Az mondjuk eszükbe nem jut, hogy azért nem járnak ki az emberek, mert egy kalap szar a foci amit látnának... Így meg annyit értek el, hogy aki még van olyan elvetemült, hogy megnézne a TV-ben egy Mezőkövesd-Gyirmót meccset is (én lennék az egyik, szerintem nem sokan vagyunk:D), az most csak annyit mond, hogy 'jó, akkor nézek spanyol bajnokit', mert annyit csak tényleg kevés embernek ér az egész, hogy pénzt és időt áldozzon erre a szarra amit ők focinak csúfolnak. Egyedül a csapatok legfanatikusabb szurkolói járnak még ki meccsekre, nálunk már ők sem (Fradi), a többi embert pedig (teljesen jogosan) nem érdekli, és néz inkább akár angol/spanyol/olasz/német bajnokit, ahol focit is láthat, jobb is nézni mert nem az van, hogy 2000 ember lézeng a lelátón, hanem van 40-50 ezer ember meccsenként, jó a hangulat még TV-n keresztül is, az NB1-et meg leszarja mindenki.
2017. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Tegnap a Bayern-Dortmundon 75 ezer néző volt az Allianz arénában. Azért csak 75 ezer, mert többen sajnos nem férnek be a stadionba... Ennyit jelent, ha van foci. A németeknél márpedig van foci.
2017. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én spec rühellem a focit de azt viszont én sem értem hogy a köztévé minek pengetett ki 5szörös árat a közvetítési jogokért ha inkább szlovák megye3-as meccseket ad.
2017. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

# 7/9

Nekem, vannak fanatikus fradista ismerőseim elég sokan. Sokszor, 30-50 fő is össze verődött és mentek meccset nézni. Viszont, mióta a politika így belefolyt a fociba, egyetlen meccsre nem hajlandók menni.

2017. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!