Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg elhiszik ezt IS a...

Tényleg elhiszik ezt IS a kormánypártiak?

Figyelt kérdés

Valóban képesek azt gondolni hogy egy, a maihoz hasonló tüntetésre buszokkal kell utaztatni a népet??? Meg repülővel, Soros által? :D Ez amúgy is a kormány stílusa, Március 15-én.


Tényleg érdekelne, hogy van-e ilyen ember.



2017. ápr. 9. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, az a 2 millió barom, aki rájuk szavaz, az mindent elhisz. "Há bemondta a TV!!"
2017. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem kormánypárti vagyok, de elhiszem, hogy nem önerőből volt ott ennyi ember.
2017. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
2es, akkor miért mennek ki?
2017. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A kérdés hogy volt-e látható a Március 15-höz hasonló buszok hada a közelben parkolva. Gondolom a kormánymédia résen volt, szóval ha nem közöltek felvételeket ilyen buszokról, akkor az nem lehet más csak blöff. Vagy nem gondolkodom jól? Nyilván a különböző ellenzéki szervezetek pörögtek az ügyön facebookon meg ahol tudtak, de ez teljesen rendben is van.


Engem csak az ilyen nyilvánvaló blöff borít ki, amely egy vidéki nyugdíjas részéről kevésbé ellenőrizhatő dolog. Erre játszik a Tv2 és az MTV

2017. ápr. 9. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha már a gaypridera is importálni kellett a népet Budapestre...
2017. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

# 5/5 Időpont ma 21:32


Hogy beszélhetsz így vitya propagandabeszédeiről? :-O

2017. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Az Orbán-beszédekre meg a békemenetre hozták a lengyelektől a fizetett népet, ide önként ment el ennyi ember. Én is mentem volna ha nem 200 km-re laknék.
2017. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan vitték a focista buszok az embereket Márciusban.
2017. ápr. 9. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát, szerintem aki ezt elhiszi, az mindent elhisz.
2017. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pártoktól függetlenül nyugodtan elképzelhető.


Ha arra vannak csoportok, ahol arra fizetnek önkénteseknek, hogy Indiából mentsenek át kóbor kutyákat Amerikába, akkor miért ne utazna szívesen Pestre valaki egy kis tüntetésre.


Aztán meg ki tudja, mi más férhet arra a buszra vagy alá, amit a "tüntető" kényelmesen magával vihet?

2017. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!