Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok elhiszik amit...

A politikusok elhiszik amit mondanak?

Figyelt kérdés

Itt van például a Sorosozás. Minden ami a Fidesznek kárt okozhat, Soros. Egy tíz milliós országban ezreket, akár néhány százezreket lehet ezzel befolyásolni, főleg ha azok nem a gondolkodó réteghez tartoznak. Hogy így, ilyen befolyásolással és félelem keltéssel hatalmon lehet maradni, az egy dolog.

Az én kérdésem viszont az, hogy maguk a politikusok elhiszik azt a sok marhaságot amit mondanak? A CEU, a civil szervezetek, a külföldi támogatások, Brüsszel, Soros, stb... Elhiszik, hogy a világon minden és mindenki Magyarország, de főként a Fidesz ellen esküdött össze? Elhiszik, amit mondanak? Vagy zsenik, végtelen időkig képesek ezt megjátszani és emberek tömegeit vezetik meg vele?


2017. ápr. 3. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, eén sem értettem, hogy nem röhögik el magukat:D

Mondjuk Kunhalmit kivéve, ugye:D

2017. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem..
2017. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Azért van köztük néhány olyan, akiről el tudom képzelni, hogy elhiszik.

Nem azért, mert olyan elkötelezettek, vagy lelkesek lennének, hanem mert annyira hülyék...

2017. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hiszik. Viszont, amíg van elég választó, akivel el tudják hitetni a faxságaikat, addig miért ne csinálnák? Prímán megélnek belőle.
2017. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amig ti Sorosoztok addig mások a pénzt számolják. :)))
2017. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!