Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kétféle hír is megjelent ma a...

Kétféle hír is megjelent ma a CEU tüntetésről: az egyik szerint "hatalmas tömeg gyűlt össze", a másik szerint "Nem jött össze a kritikus tömeg a Soros-egyetem ügyében". Melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Huh! De utálják itt a szorzást. És mennyire fel tudnak háborodni, ha valaki erre kéri őket. Csak olyasmit lehet ennyire utálni, ennyire felháborodni, amiről elemi ismeretek sincsenek. Az szokott ennyire zavarni. Bocs, hogy némi ismeretet próbáltam becsempészni. Már itt se vagyok.
2017. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%
#16-hoz. Nem kérdező, nem ilyen egy normális válasz. Mindössze ezt vártad, megkaptad, örülsz. Hogy van-e igazságtartalma, nem is érdekel. Hogy reális-e a netadós tüntetésen résztvevők száma, hogy reális-e az összehasonlítás, nem érdekel. Te annak örülsz, hogy valaki végre megfelelt a ki nem mondott prekoncepciódnak. De azt elhiszem, hogy erről se tudsz.
2017. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm a "hasznos" válaszaidat". További szép napot. :)
2017. ápr. 10. 14:38
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

19/23!


Nem írtam számokat senkiről, azt sem írtam, hogy mennyi külföldi lehet köztük, mert nem tudom. Feltettem egy tök egyértelmű kérdést, te meg egy rakás hülyeséget kifigurázol belőle.

2017. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
94%

# 24/24 Időpont tegnap 16:34


Akkor azt mondd meg nekem, mivel vagy előrébb ha azt mondom, hogy pl. 239-en voltak külföldiek?

2017. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!