Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donald Trump hatalmas magyaror...

Donald Trump hatalmas magyarországi népszerűsége minek köszönhető?

Figyelt kérdés

Szerintem,népszerűbb, mint Orbán.

Bár annál nem nehéz népszerűbbnek lenni.


Sokakat hallom,hogy odavannak Trumpért, szinte rajonganak érte, mint valami amerikai színészért.Igaz, Trumpli azzal is foglalkozott.


Szerintem, ha eljön ide,megrohamozzák az autogram követelők.


Vannak, akik Merkelt,Putyint szeretik, de az ő "népszerűségük" elhanyagolható Trumpéhoz képest.


Ma a villamoson is hallottam, amikor Trumpról beszélt pár fiatal "Majd Trump, jól megsz_patja a libsiket".



2017. márc. 7. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem Trumpot nem sokan kedvelik, egy sima média bohóc, de mivel fényévekkel jobb mint Hillary innen a nagy népszerűség.

Egyébként inkább Trump legyen népszerű mint Putyin. Bár az a legszomorúbb hogy ilyen silány a választék.

2017. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom, hogy egy erős vezetőt látnak benne (nem az), egy új führert, mint utalt rá az utolsó mondatod
2017. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Mivel max áttételesen van Trump hatással Magyarországra és egyébként a kutya se volt kíváncsi az ezelőtti elnökökre se, ezért elég egyértelmű, hogy a média manipulálja a kedélyeket. Ha nem lenne ennyire felhypeolva a kormányközeli médiumoknál, akkor ugyanannyira vicc tárgyát képezné, mint bármelyik másik EU tagállamban.
2017. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert trump jól megsz_patta a libsiket. Ennyi.


Hillary Magyarországról alkotott kijelentései után már elég keményen kell orbángyűlölni, hogy ő legyen a favorit.

("a demokratikus visszaesés sajnálatos jelei"nek nevezte, hogy 2010ben elkergettük a szoclibeket, és még 2012ben sem volt "demokratikus" forradalom.)

2017. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Mert rasszista és bunkó. Ahogy előttem írták, "Jól odamondja a libsiknek/Hillarynek/Merkelnek/araboknak/mexikóiaknak/muszlimoknak".

Az őt kedvelő magyarok azt hiszik, hogy azzal, hogy szankcionálja a muszlimokat, majd jól megold mindent. Az nem jut eszükbe, hogy vallás és származás alapján kitiltani embertömegeket az országból, elég feszültté teheti a légkört...

Erős vezető képét mutatja, és ezeknek az embereknek ez kell. Agresszív, és az őt fanatizáló emberek nem is értenek más nyelvet...

2017. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, te milyen mozit nézel, de az én aktív ismerettségembe tartozó soktucat emberből egy sincs aki ne látná Trumpban a populista, számító, rögeszmés barmot aki mégtöbb lóvét akar keresni, immáron az ovális irodából (strómanokon keresztül, természetesen). Szóval nem olyan stabil a statisztikád.
2017. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Annak köszönhető hogy a rajongótábora tájékozatlan. Most azt hiszik ő a király a beutazás megtiltással, de még is vannak olyan országok mint Afganisztán ahonnan ugyan úgy beutazhat bárki...kiképzett tag is akár.

Na meg hogy Trump elhozza a békét, igen most éppen Japánba küldött egy rakétarendszert Észak-Kórea ellen. Ezen kívül védelmi költségvetést növelt...na ezek amiket nem tud a magyar rajongótábora mert a tények helyett még mindig arra figyelnek mit mond Obamára...most ez nagyon megy neki...

2017. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván azért mert az egyik legjobb barátja és legfontosabb üzlettársa az utóbbi évtizedel legnagyobb magyarja, George Soros.
2017. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

"Agresszív, és az őt fanatizáló emberek nem is értenek más nyelvet..."


Ha jól tudom nem a Trump szimpatizánsok vertek szét fél városokat az elnökválasztás után...

2017. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Obama egy abszolút semleges elnök lehetett volna, én állítom, hogyha nem Klingont jelölik, hanem Bernie-t akkor most is demokrata kormánya lenne az USAnak.
2017. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!