Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért engedte a...

A kormány miért engedte a traktorokat a főutakra?

Figyelt kérdés

Ausztriában például sok a földút a földek mentén, így a traktorok általában azon mennek.

Nálunk is így volt régebben, de a kormány megengedte nekik,hogy beszántsák.


Például, nálunk van egy olyan főút, ami hatalmas forgalmat bonyolít le.

Előzni még egy erősebb személyautóval is meggondolandó.Busszal lehetetlen.

Így, traktor kerül az ember elé és ott szöszmötöl gyök kettővel 20 kilométeren át, akkor elkésik.Akár kocsival akár busszal megy, utóbbi nem tudja tartani a menetrendjét.


Minek kellett őket a főútra engedni?

Az,hogy mellékúton,ahol óránként van 2-3 autó megy, ott elszöszmötölhet a traktor, senkit nem zavar.De a főutakra azért mégsem kellene őket engedni.



#traktor #közlekedés.főút
2017. ápr. 12. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon az átlagnépességnek ez nem probléma, a vidékiek meg "úgyis mind traktoroznak".


Szerintem az is undorító, hogy a traktorarzenált a falu közepén tarthatja valaki, szétb***va és összesározva az aszfaltot minden nap.

Ki kellett volna tolni őket a földutakra, semmiképpen nem engedni, hogy az aszfalton közlekedjenek vagy a városban tartsák a gépeiket.

2017. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most sem mehetnek ki barmikor szabalyosan. Korlatozva van hogy milyen jarmuvel, mikor lehet, milyen utra kimenni. A tobbseget nem erdekli nyilvan, de ez nem a szabalyozas hibaja.


Egyebkent meg az allampolgarok tobbsege meg soha eleteben nem csinalt semmi fontosat igy aztan teljesen mindegy hogy elkesik-e vagy nem, a kutyat nem erdekli.

2017. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi nem szabályozza mikor használod a traktort. Nekem is van hobbi szinten.
2017. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Régen jóval több traktor és lovasszekér volt még sem állt meg az élet.

Pedig még a személyautók is lassabbak voltak.

2017. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha a főúton kell neki mennie valamennyit, hogy eljusson a céljához?
2017. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

A kérdező + az első válaszoló két akkora idióta mint egy ház.

Hát hol menjenek.

2017. ápr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" A kérdező + az első válaszoló két akkora idióta mint egy ház.

Hát hol menjenek."


Hát hol? A földúton, azért van. Inkább b*sszák szét az utakat...amit meg én fizetek ki. Idióta vagyok,brühühü...

2017. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Hát hol? A földúton, azért van. Inkább b*sszák szét az utakat...amit meg én fizetek ki. Idióta vagyok,brühühü..."


Hát pedig igaza lehet és tényleg az vagy! :P


Persze ha csak ne menjenek a főúton, de mi van akkor ha csak úgy ér a céljához, hogy muszáj neki ott menni?


ÉS nem mindenki engedheti meg magát, hogy trélerrel vigye adott esetben, mert nincs neki. :D Meg lehet más oka is.

2017. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem minden mezőgazdasági cég farmszerű,hogy a telephej körül vanak a földek amin dolgoznak es ot hogynak maguknak földutakat ahol kijárnak.

Másrészt nem a traktorok teszik tönkre az utakat hanem a kamionok amik 80 90 nel menek 40tona sujal.

2017. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ritka hülye ember vagy. Hol a vérbe menjünk traktorral ha nem lehet máshol csak a főúton??

Az meg hülyeség, hogy feltartja a forgalmat. Én lakott területen is végighasítok 60-al, pótkocsival, vagy vontatott eszközökkel, függesztettel csak 40-45 km/h körül, amivel kint se igazán tartom fel a forgalmat, főleg, hogy nézem a tükört, és időnként forgalomtól függően félre állok, hogy eltudjanak menni mellettem az autók kamionok. Tudod egy traktor kevésbé veszélyes a forgalomra, mint a sok gyökér autóval, akik előzgetnek mint a hülyék, aztán ha nem fér vissza a sávba, felkenődik az 1,2 tonnás orrsúlyomra, mint tavaly ősszel is egy Suzukis. Ezek inkább veszélyesek, mint a traktorok.

2017. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!