Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Sándor-palota dobálásos partizán fiúkról?

Figyelt kérdés

Én pesti vagyok, fiatal vagyok, egyetemet végeztem, de nem nagyon érzem át, hogy mi a kín ezzel a CEU témával...


Egy magán egyetem egy üzleti vállalkozás.


Ha a kormánynak nem tetszik, akkor kirúghatja az országból, ez ilyen egyszerű.


A kormány is trükközik a törvényekkel, de a CEU is alá akarja ásni a rendszert.


Jelenleg a kormány a góré. Nem tudom az miért nem értik meg az EMBEREK, hogy nem mindenki olyan naiv mint ők.


És, hogy a háttérben élet-halál harcok mennek, és mindenki próbál betenni a másiknak. Csak az átlagember törekszik a nyugis életre.


Ja és tudni kell, hogy ez a Varga Gergő benne van mindenféle startup cégekben, pedig azt hinné az ember, hogy valami munkanélküli jobbdolgasincs csöves punk gyerek.


Mondjuk hiába neki a szakmai sikerei, ha egyébként meg züllik.


Majd visszaemlékezünk rá, hogy milyen okos gyerek volt, csak lezüllött.


(ui. bezzeg akkor senki sem ment az utcára, amikor az volt a kérdés, hogy a jobbfajta egyetemeknek kétszeres normativát adjanak...kaptunk a bme-n pár ezres ösztöndijakat, mert ott drágább volt az oktatás a magasabb szinvonal miatt...máshol meg a semmire adták a 30-40 ezreket)


2017. ápr. 14. 00:59
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

ja egy kis plusz morál:


tehát ha az ilyen varga gergő féléknek nem tetszik a rendszer, akkor miért nem mennek el külföldre, ha már úgyis annyira sikeres a szakmájában, hogy külföldön is elismerik, meg a nője is külföldi?

2017. ápr. 14. 01:03
 2/34 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 14. 01:05
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Feltettél egy kérdést elvileg a vandál srácról, gyakorlatilag a CEUról, oké:D


Nyiss egy vállalkozást és gondolj arra, hogy ha a kormánynak nem tetszik, bármikor bezárhatja. Tudod ez a világ Észak-Koreától nyugatra eső részén elvileg nem így működik. Mi értelme a szabad piacnak, ha nem szabad? És ha a BME-t zárták volna be, mert nem szimpatikus nekik valamelyik szak, vagy működési elv? Az is mehet, mert az állam a góré?

És ha már góréskodik az állam, ne úgy tegye, hogy gondol egyet és se szó, se beszéd hoz egy törvényt. Egyeztessen az érintettekkel meg olyanokkal, akik értenek is hozzá. Mert ez alapján én is elmehetnék miniszterelnöknek.. janem, én hallgatnék a szakértők véleményére..:D


A Varga Gergő tényleg érdekel? Mármint 16 sorból 3-at szenteltél neki, gondolom annyira nem izgat akkor..

2017. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

ja egy kis plusz morál:


Ha neked nem tetszik valami, egyből kidobod, megválsz tőle? Pl ha nem tetszik valami a hazádban..

2017. ápr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet csak úgy kidobni egy egyetemet az országból, amikor törvényt hoznak indoklás kell hozzá, és a "nem tetszett" az nem indoklás.


Nem tudom, hogy van-e már diplomád kérdező, de ha van azt kell mondanom, nem érdemled meg.

2017. ápr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

"Ha a kormánynak nem tetszik, akkor kirúghatja az országból, ez ilyen egyszerű."


Ezzel le is írtad, hogy miért tart ott Magyarország, ahol jelenleg tart.

2017. ápr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a kormánynak nem tetszik, akkor kirúghatja az országból, ez ilyen egyszerű."

Észak-Koreában és Kínában ez rendben is lenne, de a normális magyar emberek számára nem.

2017. ápr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

na most és akkor Gergővel mi a bajod? én láttam, hallottam az egész tárgyalást, megnyugtatlak, ő volt az egyetlen (második helyen Marci), aki képes volt nagyon értelmesen, összefüggően beszélni a sok bohóc után.

mi a bajod vele?

2017. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

"Jelenleg a kormány a góré."

Nem ő a góré, ha egyetemet végeztél volna tényleg, akkor ezzel tisztában lennél.

A másik, hogy miért nem megy külföldre?

Már miért menne, ez a hazája és itt szeretne élni.

"Ha a kormánynak nem tetszik, akkor kirúghatja az országból, ez ilyen egyszerű."

Szerencsére ez nem ilyen egyszerű.

Egy ilyen kérdés kiírása után, neked bármilyen ösztöndíjat kár lett volna adni.

2017. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Ég a pofámról a bőr, hogy BME-n végeztem ha igaz, hogy te ott végeztél és még a szabad piac fogalmát se tudod értelmezni.
2017. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!