Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a CEU-ban tanított ideológi...

Mi a CEU-ban tanított ideológiákról a véleményed a diplomamunkáik tükrében?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani, hogy a CEU-n ultraliberális agymosás zajlik és abba az irányba nevelik a hallgatókat, hogy kikerülve a világot formálják át az ő képükre. Ilyenkor az ember egyből azt gondolja, hogy csak egy Fideszes propaganda és mégsem így van.........aztán ha jobban utánanézünk, lehet hogy mégis ?!


Ezekben a diplomamunkákból sugárzó filozófiák mennyire fedik le bizonyos ideológiai, politikai oldalt?


Nekem a kedvencem a 2.A dolgozat a szado-mazót alkalmazók narratíváit elemzi. [link]

Mennyire elfogulatlan? MEnnyire hiteles szellemi műhely a CEU?



2017. ápr. 15. 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
29%
Számomra nem szimpatikus, de semmi baj nem lenne vele, ha nem erőltetnè a nyugat a sok baromságot, mint a 16 fèle nem, meg elfogadható, ha a 45 èves szakállas fèrfi 4 èves tartja magát...
2017. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 A kérdező kommentje:
Arra nem gondol senki, hogy lehet a kormány ebből a nyugati agymosó társadalomból akar menekülni csupán és pusztán ezért nyit keletre ? Meg is kellene az okokat nézni!
2017. ápr. 15. 12:20
 3/96 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg nyugodtan bármelyik másik egyetem szakdogatémáit, mindenhol fogsz találni nevetségesnek tűnő címeket/témákat.
2017. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
87%

Szögezzük le, a CEU-ban kurzusokat tartanak nem ideológiákat oktatnak.


Egyébként azt gondolom, amit már az összes többi ilyen kérdésnél leírtam -halkan tegyük hozzá ez negyedik kérdés, ami erről szól -általában az MA szakdolgozatok ilyen elvont elnézést a kifejezésért, baromságok mindenütt.


Az meg, hogy melyik oktató mit mond a hallgatóinak nem egyetem függő, ültem már úgy végig másfél órás atommagfizika előadást, hogy a tanár az idő felében Orbánnak a felmenőit szidta, mert ugye Paks 2-t kihozta a szó a maghasadás kapcsán, aztán még Rogán helikopterezését is végighallgattuk.


Nem tudom milyenek a CEU-n az előadók, de mint láthatod nem kell semmilyen ideológia, ha valaki utál egy rendszert akkor az bármely egyetemi karon tudja addig csűrni-csavarni a témát, hogy elmondhassa a véleményét.

2017. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
85%
Mi abban az agymosó, hogy valaki kutat egy őt érdeklő témát?
2017. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%
Akkor ezek szerint ha az építész diplomám sportcsarnok volt, akkor én is a Fidesz propagandát nyomatom? :D
2017. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
39%

Erről múltkor volt szó.

Ha ennyire érdekel a CEU, akkor ülj be egy előadásra...

2017. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
88%
Én ellenzem Soros Nyitott Társadalom politikáját, szerintem hibás, utópisztikus koncepció. BME-n végzett mérnökként az ilyen társadalomtudományos, politológiai végzettségek, munkák tudományos értékét is kicsit megkérdőjelezném. Ugyanakkor ellenzem az egyetem ellehetetlenítésére irányuló kormányzati törekvéseket. Egy demokráciában, szabad országban ez helytelen, nem elfogadható, teret kell adni a különböző véleményeknek.
2017. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
79%

"Ezekben a diplomamunkákból sugárzó filozófiák mennyire fedik le bizonyos ideológiai, politikai oldalt? "


Ezek a összes elérhető diplomamunkák 0,1%-t teszik ki. Ugyanúgy elérhető magyar történelmi személyiségről, keresztény szentekről diplomamunka.


"Arra nem gondol senki, hogy lehet a kormány ebből a nyugati agymosó társadalomból akar menekülni csupán és pusztán ezért nyit keletre ? Meg is kellene az okokat nézni!"


Akkor miért található a volt és jelenlegi hallgatója a kormányzópárton illetve a kormányon belül?

2017. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 A kérdező kommentje:

"Szögezzük le, a CEU-ban kurzusokat tartanak nem ideológiákat oktatnak. "


Szögezzük le a kurzusokban lehet egy meghatározott ideológiai irányba nevelni.


"Az meg, hogy melyik oktató mit mond a hallgatóinak nem egyetem függő,"


Ha az egyetem és oktatói is egy adott oldalról kapják a pénzt már lehet az. Nemde ?!


"Mi abban az agymosó, hogy valaki kutat egy őt érdeklő témát?"


Hát ha valakit érdekel a bongade rejtelmei menjen el egy ilyen klubba, de ne kapjon érte diplomát, ez szerintem mindünk érdeke, mert ez elsilányítja a diploma értékét.


"Nézd meg nyugodtan bármelyik másik egyetem szakdogatémáit, mindenhol fogsz találni nevetségesnek tűnő címeket/témákat"


Nem mindegy, hogy tudományos tartalom van mögötte, attól még lehet nevetséges a neve vagy egy ideológiai propaganda csupán az egész.


"Nem tudom milyenek a CEU-n az előadók,"


Az meg a másik baj, hogy úgy nyílvánítasz véleményt hogy gőzöd sincs a kérdésről.

2017. ápr. 15. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!