Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtört a jég? (lent)

Megtört a jég? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


nem az első ugyebár.


https://www.youtube.com/watch?v=jF2zEPfFhNw

https://www.youtube.com/watch?v=RGI51wJ92UE


a Fidesznek vége szerintetek ezzel? Szerintem sakkmatt.



2017. ápr. 15. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Várhatóan 1 év múlva ilyenkor már tudni fogjuk, hogy a Fidesznek vége lesz-e.
2017. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem, nagyon korai egy ilyen kijelentés, hiszen a lényeg nem változott. A Fidesz tábora egységes, míg az ellenzéki szavazatok megoszlanak 6-8 párt között.
2017. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
(Ez érezhetően szarkazmus, de így belegondolva bizonyos értelemben egy csöppnyit talán még egyet is értek vele. Ezer bocs, de már kezdek egyre jobban megcsömörleni az egész politikával. Jó lenne végre helyrehozni mindent, már az embereket is fárasztja a folyamatos huzavona.)
2017. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előző kommentemet a #3-as kommentemre értettem.
2017. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsássatok meg, hogy ilyen véleményen vagyok, de emlékszem, régebben még szerettem a politikát, most már fárasztónak tartom és a kedvemet is elveszi.
2017. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3 Gondolom csak szarkazmus, de bárcsak így lenne. :) Legalábbis a Fideszes rész. Legalábbis szerintem nem én vagyok az egyetlen aki belefáradt az állandó ellenségkép keresésbe, a társadalom csoportjainak egymás ellen uszításába, az ész nélkül költekezésbe (értelmetlen beruházások), a korrupcióba (ami egyre nő) és a folyamatos hazudozásba.


Én egy liberális (de nem szélsőséges értelemben), Unió párti, korrupció ellenes, őszinte, értelmes reformokat hozó, az ország és Európa érdekeit néző partra vágyom.


Nem akarok Oroszországgal közösködni, kelet felé vonulni...

2017. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

"Szerintem sakkmatt."


Ezt inkább csak gondolod, vagy alá is tudod támasztani hivatalos adatokkal? A pár kiragadott szelvényt nem tekintem "hivatalosnak".


Én is remélem, hogy az mszp végre megszűnik, de sajnos tudom, hogy pár öregasszony még mindig beveri őket a Parlamentbe...


Bár kíváncsi lennék mi lenne, ha a fidesz "összeesne". Mi lenne a helyén? Remélem NEM az mszp, dk, jobbik egyike.

2017. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vazul1972 ***** válasza:
Nem, legfeljebb repedezik egy kicsit.
2017. ápr. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

miert tört volna meg? 80 ezer ember ment ki tüntetni de ez budapest lakosságának is csak a töredéke nemhogy egy 9 milliós országban.

Véleményem szerint az egész tüntetés is csak fel van fújva,

a netadónál is hasonló volt csak a média azt nem fújta fel ennyire mint ezt mellesleg abba sem bukott bele.


Ahhoz hogy más kormány legyen kéne egy hiteles ellenzék nem pedig ez a buta banda aki csak nyavajog de elképzeléseik nincsenek. Ennyi erövel en is alapithatok pártot, azt én is tudom szajkózni mi nem jó de választást azzal nem nyerek

2017. ápr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fideszes hívők hite töretlen liliputyinban, szerintük az hogy az országunk nevetség tárgya, és akinek lába van az a haldokló nyugatra menekül, az csak Soros hibája.
2017. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!