Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak nem kellene...

Orbán Viktornak nem kellene adni a 2018-as választás előtt a nyugdíjasok részére legalább egy plusz havi nyugdíjat, hogy rá szavazzanak? Rá lesz kényszerülve.

Figyelt kérdés
Én a helyében biztosra mennék.

#győzelem #nyugdíj #szavazás #éljenorbánviktorminiszterelnökúrpártelnökúr
2017. ápr. 16. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
LOL hol élsz te, a szavazatok megvásárlásához elég a választás napján 1 tányér pörkölt... még plusz 1 havi nyugdij LOoOoL... :DDDD
2017. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem annyi nem elég, meg az is csak a kominyista pártnak jött be szabolcs megyében a cigányok között

meg sokan nem mennek ki a szabadba enni pörköltet

2017. ápr. 16. 13:05
 3/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
78%
Teljesen fölösleges. Bőven elég lesz valami Bözsi utalvány.
2017. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem kellene általánosítani, nem minden nyugdíjas Fideszes, még csak nem is MSZP-s.

Egyébként pedig ha a fiatalok ütőképes ellenzéket hoznának létre, akikben hinni lehet és bízni és megfelelő erőt képviselnek, a nyugdíjasok nagy része is átgondolná az eddigi stratégiáját.

És nem csak a nyugdíjasok, hanem azok is, akiknek eddig fogalmuk sincs, kire fognak szavazni jövőre.

2017. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Jó lesz nekik a csirkefarhát is...

Nálunk ennyivel is meglehet venni a nyugdíjasokat...

2017. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly karácsonyra is volt 10 ezres Erzsébet utalvány, tudod "találtak rá pénzt" a költségvetésben, mibe fogadjunk, hogy idén találnak ilyesmire pénzt, csak mondjuk nem 10 hanem 20 vagy akár 30 ezret is, az kb. 60-70 milliárd forint, simán kiszorítják valahonnan.
2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges lenne 13. havi nyugdíj... Elég lesz egy néhány ezres utalvány meg egy "Brüsszel el akarja venni a nyugdíjat" és a nagy részüket meg is nyerte.
2017. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Felesleges ez a nyugdíjas duma! Kedves kérdező! A FIDESZ-nek több millió biztos szavazója van. Ezek között mindenféle korcsoport megtalálható. Én pl. 37 éves vagyok. még soha nem szavaztam a fideszre, de jövőre biztos rájuk voksolok.


13. havi nyugdíjat, közalkalmazotti fizetésemelést pedig a szocik szoktak ígérgetni, amit aztán külföldről felvett hitelből szoktak kifizetni.

2017. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha szükségét érzi, lesznek is "hangulatjavító" lépések, nem csak a nyugdíjak kapcsán. Aztán majd a választások után, nyugodtan lehet "korrigálni".
2017. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dudok Andrásné ***** válasza:
58%
Miért gondolják sokan, hogy a nyugdijas már hülye is???? Ad vagy sem, bármelyik párt is legyen, sosem befolyásolta a döntésem!!
2017. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!