Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi olyan hihetetlen abban,...

Mi olyan hihetetlen abban, hogy Soros György Budapestre utaztatta a tüntetőit?

Figyelt kérdés

Tele volt külföldivel a tüntetésen.Ez pedig nem véletlen.


Valószínűleg a környező országok Soros testvér szervezetei leadták a forró drótot, így gyűlt a tömeg.

A távolabbi országokban élő aktivistáknak pedig repülőjegyet osztottak.


Ez már nem az első eset,hogy a magyar nemzetet így akarják megtörni.

Gyurcsány Ferenc a 2006-os terrorra idegen ország katonáit hívta be.



2017. ápr. 17. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is így jöttem haza az Usa-ból. Bár be kell valljam én nem is tüntettem csak mikor Soros toborzott én is jelentkeztem így ingyen volt a repülőjegy.
2017. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Jó ez a húsvét hétfő. Ilyenkor is provokálni, trollkodni kell?
2017. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nyaljál jó mélyen.
2017. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Innen is látszik, hogy a kérdező felsőoktatási intézményt max képeken látot.
2017. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem hihetetlen. Látod, te is elhitted meg a hithü társaid egy része.

"Gyurcsány Ferenc a 2006-os terrorra idegen ország katonáit hívta be." Szerinted kinek a részéröl volt milyen terror? és honnan hivott katonákat? Jöttek is? Láttál is? Vagy honnan veszed?

2017. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen engem is Goldstein pénzelt.
2017. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy ember, aki képes volt taccsra vágni a brit fontot, a szingapúri dollárt és Franciaország egyik legnagyobb bankját (a Société Général-t).

Halál logikus, hogy ha baja van a kormánnyal, akkor nem bedönti a forintot, az OTP-t, a MOL-t és a Richtert, hanem majd egy-két ezer embert küldözget ide repülővel meg vonattal.

Amúgy ha még sokáig pattog a kormány, akkor a végén tényleg felhúzzák annyira, hogy megmutatja milyen az, amikor ő haragszik és bedönti az országot. Akkor majd szépen megköszönhetjük Habonynak, Kósának és Németh Szilárdnak, hogy némi belpolitikai szlogenekért sikerült szemen bökni az alvó sárkányt.

2017. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Számodra semennyire nem hihetetlen. A többi meg tud gondolkodni, no és persze mérni, számolni, összevetni azt, kinek mi éri meg.
2017. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hollófernyiges ***** válasza:
95%
Számoljunk. Egy Boeing 747-esen 524-en férnek el. Ha mondjuk a 80K tüntetőnek csak a felét szállította Soros, ahhoz 76 repülőgépnek kellett volna hirtelen leszállnia pluszban. Nem gondolod, hogy ez feltűnt volna Ferihegyen?
2017. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Amerikában a közelmúltban párszor eljátszotta, és ezt már bebizonyították kinti médiumok. Ő finanszírozza a BLM mozgalmat illetve néhány "Antifa" csoportot is - többek közt.
2017. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!