Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma lenne előrehozott...

Ha ma lenne előrehozott választás, ki győzne? Ki alakítana kormányt?

Figyelt kérdés
Mindta a Brit miniszterelnöknő, hogy a brexit tárgyalésok miatt szeretne előrehozott választásokat, mert most jobban vezet, mint az ellenzés és ebben az ellenzék is egyetért. Elgondolkodtam azon, ha most a mindennapos tüntetések közepette előrehozott választások lennének vajon ki kapna 4 évre mandátumot?
2017. ápr. 19. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fityesz
2017. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet pofára esnének a tüntetők, így érted?
2017. ápr. 19. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Gyurcsányi Ferenc
2017. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Munkáspárt.
2017. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fityisz.

A tüntetők nem konkrét párt, hanem eszmeiség mögött állnak, aminek jelenleg úgy látom, nemigazán vannak megformálói (s egy esetleges új párt bejegyzése is eléggé sok időt vesz igénybe). Azaz egy részük talán el se menne.

A baloldal széthúz, s mivel nincs normális egység, nem nagyon fognak a pártjaikra szavazni. Továbbá nem véletlenül lett annó 2/3-ad.

A jobbikot meg egyenlőre nem érzem, hogy többen támogatnák, mint a fityiszt, s utóbbiak azok is, akik a legtöbb szavazathoz juthatnak 1 tál gulyás árán.

2017. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Tüntetések ide, vagy oda, még mindig a Fidesz a legtámogatottabb párt. Már csak azért is, mert a "Fidesz- ellenes" szavazatok, 6- 8 párt között oszlanak meg.
2017. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Senki, ha ma lenne már senki sem menne el szavazni, nem is tudnának róla sokan!
2017. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fidesz.
2017. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma már én se mennék el szavazni.
2017. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi hülyeség után a Fidesz tuti nem győzne, de sokan állnak mellettük, illetve a törvény is úgy volt már 2014 ben is hogy aki nem szavazott az automatikusan a Fidesz javára ment. Én sok embertől hallom a buszon, vonaton, metrón, egyes helyeken mert sajnos sokat járok orvoshoz is ott is sokan mondják hogy anno még 2014 be is Fideszre szavaztak de már úgy vannak vele hogy szavaznak inkább másra akárkire csak a Fidesz repüljön mert amit ők elkövettek ez már túl megy mindenen. Olyan emberrel is beszéltem aki életében csak egyszer volt szavazni valamikor a 90 es évek elején mert akkor elsőként szavazhatott, és mondta hogy utána nem érdekelte őt mi lesz, de most már erősen mondja hogy ő márpedig elmegy szavazni csak hogy a Fidesz ne nyerje meg.


Én véleményem az hogy sokan nem tudják hogy kire kéne szavazni mert sokan azt mondják hogy mindegyik ugyanolyan lókötő banda, de azt sem kell elfelejteni hogy Gyurcsány kormány idején nem voltak ekkora aljas lehúzások, és nem lehetetlenítették el ennyire az emberek életét mint most.

A média is erősen van szabályozva, megmásítják a híreket, és a statisztikai adatokba is belepiszkálnak hogy mind a kormány javára menjen hogy az emberek azt gondolják hogy milyen jó világ van.

Ki vannak ám itt találva a dolgok, csak sokan nem értik meg, sokan fel sem figyelnek dolgokra, sokan olyan csatornákban nézik a híreket ami kormány jó hírét növeli. Leginkább egyes internetes lapokon vannak olyan hírek ahol kiderülnek a disznóságok.


Jelenleg én sem tudom kire kéne szavazni mert fogalmam sincs melyik párt lenne alkalmas az ország vezetéséhez, de én szavazok akár Jobbikra akár Gyurcsányékra, már ott vagyok mindegy csak a Fidesz ne nyerje meg. Ezeknél már a kétfarkú kutyapárt is jobb, pedig ők csak poénkodnak.

2017. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!