Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó ötlet lenne egy adott...

Jó ötlet lenne egy adott hírportál nyomtatott verzióját bevezetni a gimnáziumokban, középiskolákban, hogy a diákok később aktívabbak legyenek politikailag?

Figyelt kérdés

Személy szerint a 888-ra gondoltam.

Azért, mert lényegre törően fogalmaznak, minden szerkesztője fiatal diplomás, a stílusa is fiatalos.

Illetve, objektívek a legtöbb témában,például a migráció.


Belőle készülhetne nyomtatott verzió a középiskolák,gimnáziumok számára.



2017. ápr. 20. 07:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

A 888 túlságosan migránspárti oldal ehhez. Szerintem ennél sokkal de sokkal egyértelműbb üzenet kell a mai diákoknak, hogy észrevegyék: egész életükben a migránsok, sorosgyörgy és a libsik ellen kell küzdeniük hogy egy boldog országban élhessenek.

Sokkal hatásosabb és egyben stílusosabb is lenne pl, ha mondjuk Bayer Zsoltitól vett idézeteket tetoválnának a gimisek karjára, hogy mindig ott legyen nekik az igazság és ne tántorítsák el őket nyugatimádó sorosbérencek.


Manapság úgyis divat a tetkó.

2017. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bayer Zsoltnak igaza van, de nem elég fiatalosak a cikkei.
2017. ápr. 20. 07:51
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb értelmetlen, politikailag provokáló kérdés.
2017. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eltekintve attól, hogy nem kell bevinni a középiskolákba a politikát, ki olvas nyomtatott napilapot ebben a nemzedékben?:-) Ők (mellesleg én is, bár régen voltam tinédzser) a virtuális térben tájékozódnak, már a kétórás hír sem friss. Aki bármit el akar juttatni hozzájuk, annak az ő szokásaikat kell figyelembe vennie, nem lehet visszalépni az időben.:-)
2017. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
A 888 minden, csak nem objektív. De a diákoknak nem politizálni kell, hanem tanulni. Ehhez jó oktatás kellene.. Ha majd felnő, akkor politizálhat, ha akar.
2017. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

A 888 OBJEKTÍV? Főleg a menekültkérdésben? Ne hülyéskedj már.. Jó hogy nem a kuruc info objektív a cigányokkal kapcsolatban.


Amúgy meg rossz ötlet szerintem: a napilapok haldokolnak, és joggal haldokolnak. Elavult műfaj, mire kinyomtatják és kézhez kapod nem aktuális. Ráadásul rengeteg szemetet termel. Jó hogy kidöglenek végre, nem kell ezt a fiataloknak is megpróbálni eladni.

2017. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Azért durva, hogy mennyi válaszolónak nem esett le, hogy troll-kérdés.
2017. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerintem a videókat nyomtasd ki róla.
2017. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

"Azért durva, hogy mennyi válaszolónak nem esett le, hogy troll-kérdés."


Pontosabban egy lejáratónak szánt trollkérdés, csak épp nem jött be. Dehogynem esett le.:-)

2017. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdés.
2017. ápr. 20. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!