Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az origo.hu-n is lenne a...

Ha az origo.hu-n is lenne a cikkek mellett egy olyan "jelentem a moderátornak" gomb, mint itt a gyk-n, akkor ugye kiegyensúlyozottabb lenne az a hirportal is, mint a gyk?

Figyelt kérdés
Szerintem írjunk sokan az origonak, és akkor jobb lesz a világ, nem?

2017. ápr. 13. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan egyébként. Szóval feltaláltad a spanyolviaszt! :D Olyan kis zászló, vagy milyen ikon.
2017. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve ha ezt a kommentrészlegből hiányoltad.


Aztán amúgy meg sokat nem befolyásolna. Ha ezt az oldalt említed ez sem "kiegyensúlyozott", mert itt sokszor törlik azt amit nem kellett volna, amit igen azt meg nem mindig.

2017. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, ja, én nem a kommenteknél gondoltam a bejelentősdit, hanem a cikkek címe mellett. Bocsánat, ha félreérthető voltam.
2017. ápr. 13. 22:44
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Ott bukik a dolog, hogy az Origón tiltják a kommentelést nagyjából minden cikk alatt.
2017. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ja, ja, én nem a kommenteknél gondoltam a bejelentősdit, hanem a cikkek címe mellett. Bocsánat, ha félreérthető voltam."


Aztán már leesett.

De akkor sem lenne semmi, törvényes kereteken belül kb. azt írna le amit akarna. És hiába jelentenék páran, mint ahogy itt is a törölgető kedvén múlna az egész.

2017. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gomb legfeljebb ingyenes blogokon van, ahol az író egy nagyobb cégtől kapja a tárhelyet. Egy hírportál nem fogja a saját fizetett alkalmazottai által írt cikkeket letörölni.
2017. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem beszélve arról, hogy az oldal a "saját cikkeihez igazítana" egy moderálási szabályzatot.


Tehát lényegében ennek semmi értelme nincs.

2017. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
44%

Cikkek bejelentésével az a baj, hogy az egész Origó lesüllyedt a vérbeli proli szintre.


Elég csak megnézni a cikkeit, szóhasználatát. "Hazudik az index" "Soros-egyetem". A legbutább proli lett a célközönség.

2017. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nincs már hozzászólási lehetőség hála néhány mérges informatikusnak (állítólag). De szerintem inkább már megunta az origo hogy az átlag hozzászóló (aki nem párt-troll és nem gyűlölködő) nem olyan hülye hogy meg lehessen etetni a félrevezető és hangulatkeltő és manipulatív cikkekkel.

Amíg volt hozzászólási lehetőség addig se vették figyelembe a bejelentett spam-eket. Csak dísznek volt ott ez a funkció.

2017. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!