Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan hallottak egyáltalán a...

Hányan hallottak egyáltalán a CEU-ról a cirkusz előtt?

Figyelt kérdés
Én nemrég diplomáztam le, de sohasem hallottam erről az egyetemről azelőtt.

2017. ápr. 21. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Én idén érettségizek, miközben nézegettem az egyetemeket, a CEU-t is megtaláltam, de a szakok átfutása után nem adtam be oda a jelentkezésem.

Ettől függetlenül nem kéne csakúgy egyik hétről a másikra, mondvacsinált oknál fogva bezáratni.

2017. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez a cirkusz csak arról szól, hogy a nyugat rossz mert soros pénzeli és egyszerűbb putyinhoz dörgölőzni mert ott megmondják, hogy mit kell gondolni és ezzel leveszik a válladról az önálló véleménynyilvánítás terhét.
2017. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

"Én idén érettségizek, miközben nézegettem az egyetemeket, a CEU-t is megtaláltam, de a szakok átfutása után nem adtam be oda a jelentkezésem. "


Bocsi, de ezen jót röhögtem :D


Amúgy én már hallottam róla évekkel ezelőtt is.

2017. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Az biztos, hogy sokkal kevesebben, mint manapság, úgyhogy egész jó "ingyenreklámot" csinált nekik a kormány, bár aligha ez volt a szándékuk.
2017. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Kevesen. Mert? Te csak annak a jogait tartod fontosnak, akiről hallottál már a jogai megvonása előtt? Ez azért lássuk be, elég érdekes kritérium.
2017. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Én idén érettségizek ...., de a szakok átfutása után nem adtam be oda a jelentkezésem."


Az, hogy a CEU-n csak posztgraduális képzés van, azért kicsit befolyásolt?

2017. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

6# Egyes vagyok, igen, nagy mértékben befolyásolt hogy csak mesterképzések, doktorik, stb-k vannak :D

Ettől eltekintve megnéztem a szakokat és nem jelentkeztem oda ( meglepő​ módon ).

2017. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

1,

Segítek megérteni azt,amit a 6-os mond.

Te középfokú végzettséggel(érettségi) nem jelentkezhetsz a CEU-ra,mert ott csak mesterképzések vannak.

Ahhoz,hogy ott tanulj már lennie kell egy alap diplomádnak,nyilván szakiránynak megfelelően.


Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak,pont az előző mondandóm miatt csak egy szűk társadalmi réteg hallott róla,nyilván az,aki valamilyen módon érintett.

De ez nem a CEU hibája,szimplán egy egyszerű mezei végzettségű ember(értsd. aki szimplán elvégez egy alap szakot,hogy el tudjon valahova menni dolgozni,és nem akar ennél feljebb menni,phd-t csinálni vagy egy bizonyos tudományterületen kutatásokat végezni,esetleg külföldre menni tovább tanulni)nem fog azzal foglalkozni,hogy milyen mesterképzések vannak kutatóknak...

2017. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol diplomáztál (ha ez igaz egyáltalán nem csak provokálsz) de én itt Szegeden és hallottam még itt is a CEU-ról. Nem olyan nagy ez az ország és nem olyan sok felsőfokú iskolai intézménye van.
2017. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Hallottam ugyan róla, de épphogy csak. Ezért azt hiszem, nagyon jót tett az ismertségüknek a kormány.
2017. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!