Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány lényegében a...

A magyar kormány lényegében a terroristák céljait szolgálja?

Figyelt kérdés

Az iszlamista (meg úgy általában a) terroristák célja a félelemkeltés, gyűlöletkeltés, széthúzás szítása csoportok között, stb...

A nyugaton történő terrorcselekményekkel lényegében minden közel-keleti bevándorlót hátrányos helyzetbe szorítanak, hiszen az emberek többsége kategorikusan kezd el félni az araboktól, muszlimoktól meg a többitől.


Szóval az, ha a nyugatiak utálják a közel-keletieket, az a terroristáknak jó, az ő céljaikat szolgálja. Kevesen vannak, így ha az emberek azoktól is félnek akik vétlenek, többnek tűnnek, jobban el tudnak rejtőzni, és nem utolsó sorban így többeket tudnak radikalizálni az egyébként nem feltétlen rosszindulatú emberek közül. (persze, csak az radikalizálódik aki hagyja magát)


Így nézve a magyar kormány egy az egyben kiszolgálta a terroristákat, hiszen saját pénzből saját energiából szított feszültséget a közel-keletiek ellen. A magyarok jelentős része fél az araboktól, muszlimoktól, egyebektől, vagy utálja őket.


Ti hogy látjátok ezt?



2017. ápr. 26. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Így van. Hozzátenném, hogy kölcsönösen egymás érdekét szolgálják, hiszen a terrorfenyegetettség által képes a Fidesz megőrizni és majdnem rendkívüli módon korlátlan mértékben kiterjeszteni a hatalmát. Szóval a félelemkeltés mindkettőjük érdeke. A Fidesz rettegtet, és elhiteti az emberekkel, hogy csak ők képesek megvédeni őket a terroristáktól, ami azért is abszurd, hiszen Orbán akart ide olimpiát a legjobban, és nyilvánvaló, hogy az ilyen világrendezvényeken fokozott terrorveszély van, szóval a valós terrorveszélyre is pályázott Orbán, és nem is bánta volna, ha lesz egy-kettő, hiszen az nagyon nagy bizonyítéka lett volna arra, hogy a veszély valódi, és szükség van rá.

Aki ezt nem látja át, az olvassa el Lázár Ervintől a Gyere haza Mikkamakka c. mesét. Pomogácsok a terroristák/migránsok, és Orbán nem a Mikkamakka, hanem Kisfejű Nagyfejű Zordonbordon aki a Pomogácsokkal riogat, és közben mindenkit szívat.

2017. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Biztos a gonosz kirekesztők miatt volt nizza, párizs, berlin is ugyebár?
2017. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
A magyar kormány a lehető legjobban teszi, hogy nem engedi be a terroristákat, akik itt is akarnak robbantani, hisz megmondták. Akkor szolgálná a terroristákat ha beengedne mindenkit.
2017. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Bizonyos értelemben, igen, hiszen a terroristák célja, a félelemkeltés. Márpedig ez a "bezárkózás" azt mutatja, hogy célt értek.
2017. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Hozzáteszem, én inkább vállalom, hogy félek a terroristáktól, de inkább vagyok kerítéspárti, mint ellenes.
2017. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3as, pont ezaz! Minek jöjjenek ide robbantgatni? Hogy félelmet vagy gyűlöletet keltsenek? Az már megvan, a kormány elintézte!


Önmagában amúgy én sem vagyok kifejezetten a kerítés ellen, sokkal inkább az zavar, ahogy kommunikálják az egészet..

2017. ápr. 26. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:

"A magyar kormány a lehető legjobban teszi, hogy nem engedi be a terroristákat, akik itt is akarnak robbantani, hisz megmondták. Akkor szolgálná a terroristákat ha beengedne mindenkit."

Itt tetten érhető, hogy mennyire hatásosan vezetnek meg embereket. Senki nem enged be szándékosan terroristákat! Ha én valakiről bizonyosan tudom, hogy terrorista, akkor feljelenteném, és nem csak azért mert állampolgári kötelesség, hanem mert szerintem ez a helyes. Viszont tudatában vagyok annak, hogy a terrorista nem egyenlő a menekülttel, gazdasági bevándorlóval, kormánykommunikációban ez a kettő együtt teszi ki a migráns fogalmát, amiből szitokszót csináltak, és azt a képzetet keltik az emberben, hogy ezek mind bűnözők, terroristák.


Megnyugtatlak, hogy a terroristákat nem kell "szolgálni" a beengedéssel, amelyik nagyon be akar jönni, az be tud jönni még akkor is, ha tizenöt százméteres magasságú betonfal van párhuzamosan egymás mellett, köztük meg lézerpuskás őrök cirkálnak.

Kifejtettem én is, hogy nem a fallal van a baj, hanem azzal, ahogyan ezt kommunikálják, és azzal, ahogy a menedékkérelmet benyújtókkal bánnak. Szándékosan embertelen, és így ne csodálkozzunk, hogy állat módjára viselkednek.


Franciaországban, Németországban nem azért nagyobb a terrorizmus, mert ott befogadták a menekülteket, itt meg nem, ha itt akarnának merényletet elkövetni, akkor Szlovénia vagy Ausztria felől bejönnének, és itt volnának. Hogy mégis miért éppen őket támadják, ennek gazdasági, politikai és szociológiai okai vannak. Magyarországon nincsenek ezek az okok, és ez nem azért van, mert itt nincsenek menekültek (ha valaki bejutna, az sem szándékozna maradni. Ez is a kormánypropaganda hazugsága.


1300 emberrel riogattak, pedig egy emberes kötelezettség sem volt valójában, viszont VAN sokezres letelepedési kötvényes bevándorló, amiről senki nem tud semmit, és van bizony köztük szép számmal bűnöző is. Erről a Kedves Vezető és a királyi tévé folyamatosan hallgat, de barátai sokmilliárdos haszonra tesznek szert. Ezek szerint van jó terrorista, és rossz terrorista Magyarországon.

2017. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" 3as, pont ezaz! Minek jöjjenek ide robbantgatni? Hogy félelmet vagy gyűlöletet keltsenek? Az már megvan, a kormány elintézte!"


Aha! Mennyivel jobb is lenne ha nem a kormány riogatna hanem tényleg itt robbantgatnának ugye?

2017. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" valójában, viszont VAN sokezres letelepedési kötvényes bevándorló, amiről senki nem tud semmit, és van bizony köztük szép számmal bűnöző is. Erről a Kedves Vezető és a királyi tévé folyamatosan hallgat, de barátai sokmilliárdos haszonra tesznek szert. Ezek szerint van jó terrorista, és rossz terrorista Magyarországon."


Ezek közül hány követett, vagy tett kísérletet egy merényletre?


Persze a "fizetős" migrácsokat ugyanúgy ellenzem mint a sok illegálisan próbálkozót.

2017. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!