Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet bekerülni a Soros...

Hogy lehet bekerülni a Soros által pénzelt körökbe?

Figyelt kérdés
Eléggé megszorultam mostanában és így szeretnék egy kis plusszbevételt szerezni.
2017. ápr. 27. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Engem is érdekelne a dolog, eddig az jött le hogy az is zárt kör, pont mint a fideszes húsosfazékhoz sem engednek csak úgy oda...
2017. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Például egy jó ötlettel, hogyan lehet még több pénzt kitalicskázni az országból...


Ezért megkaphatod te is a 30 ezüstödet...

2017. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Applicants must have a first degree from a recognized university or institution of higher education, or provide documentation indicating that they will earn such a first degree before enrolment in a CEU master's program.


For its one-year U.S.-accredited master's programs, CEU normally accepts students who have completed four years of undergraduate university study. Applicants with a three-year bachelor's degree will be considered for two-year master's programs (both for those accredited in the U.S. and in Hungary).


Candidates must demonstrate proficiency in English by submitting standardized English language test scores.


[link]

2017. ápr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hey man, but I am not interested in applying to that university I want MONEY, got it? :)
2017. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
4: :) Értem, de ez is Soros által pénzelt kör, és lehet kapni ösztöndíjat és kollégiumot is.:)
2017. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, talán több esélyed van fideszes körökbe bekerülnöd és jól is fizet. Akár már gázszerelőként is prímán kereshetsz.
2017. ápr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 2/6 Időpont ma 00:25


Akkor a fideszeseket Soros pénzeli...

2017. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát én most isten bizony nem tudom megmondani, hogy itt ki a troll és ki a hülye.
2017. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd a fideszt. Olyan, mint a kikapós feleség. Mielőtt elmegy félrakúrni, kiabál egyet a férjével, miért csalja meg.
2017. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Elmebeteg szélsőliberálisnak kell lenni.
2017. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!