Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tatabányán melyik cégnél...

Tatabányán melyik cégnél érdemes probálkozni? Ott is munkaközvetitő által lehet bekerülni? Operátor munkakörre gondoltam.

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

SCS

Coloplast


Ezekhez tudom,hogy gyár vesz/venne fel ha túl lépsz a hülyeségeiken.

Közvetítős több van.

Kemma oldal álláshirdetés részbe is találsz.

2015. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Grundfoshoz is közvetítő nélkül tudsz bekerülni, csak kérj a recepción egy jelentkezési lapot.
2015. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az lemaradt hogy 29 vagyok és Nő

a Grundfos nem hatalmas szivattyúkat gyárt egy videoba ezt láttam.

2015. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A tatabányai Grundfos 2 gyárból áll, az egyikben villanymotorokat, a másikban szivattyúkat gyártanak. Mindkét gyárban van kicsi is, nagy is.

Én a szivattyúgyárban voltam anno. Van olyan szivattyú, ami elfér a 2 tenyeredben, de van 1 tonnás is. Persze a nőket nyilván nem az 1 tonnás, nehéz dolgokhoz osztják be. Ráadásul megjelölheted, melyik szakban szeretnél dolgozni, mivel ugye állandó szak van, nem kell 3 műszakban forogni.


29F

2015. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!