Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár szerint hibás a lista...

Lázár szerint hibás a lista amin Mészáros az 5. leggazdagabb magyar, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megkérdezték Lázárt, hogy mit gondol Mészárosról, hogyan lett az 5. leggazdagabb magyar. Lázár azt mondta, hogy nem hisz annak a listának, pontatlan, szerinte rengeteg milliárdos fent sincs a listán, így lehetett Mészáros az 5. leggazdagabb.

Mi a véleményetek? Egyetértetek vele?


2017. ápr. 27. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki az a Lázár?
2017. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


"Lázár János (Hódmezővásárhely, 1975. február 19. –) magyar politikus, a miniszterelnökséget vezető miniszter. 2002 óta a Fidesz országgyűlési képviselője, 2002–2012 között Hódmezővásárhely polgármestere, 2010–2012 között a Fidesz parlamenti frakcióvezetője, 2012-től 2014-ig a miniszterelnökséget vezető államtitkár azt követően miniszter. 2013. szeptember 28-ától a Fidesz alelnöke."

2017. ápr. 27. 20:05
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Szerintem az #1. (kissé gúnyos) költői kérdésnek szánta.
2017. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3# tisztában vagyok vele, de nem szoktam leállni vitázni. Én válaszoltam az ő kérdésére. Most várom a válaszokat az én kérdésemre.
2017. ápr. 27. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Véleményem szerint nincs kicsiny országunkban "rengeteg" milliárdos a listán kívül...

Valószínűbb inkább hogy a "befolyásbarométer" eredménye sérti az önérzetét...:

"A vagyon nagysága ugyanis nem feltétlenül egyezik meg a befolyás mértékével és fordítva: vannak olyan befolyásos emberek, akik vélhetően nem rendelkeznek milliárdokban kifejezhető vagyonnal.


A 2017-es barométer első helyén az elmúlt évhez hasonlóan Orbán Viktor kormányfő, a másodikon Csányi Sándor OTP-vezér, a harmadikon pedig Lázár János kancelláriaminiszter végzett."

[link]

Jelzem...ORIGO!:)

2017. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze rossz a lista, mindenki tudja, hogy nem Mészáros az 5. leggazdagabb magyar, hanem Orbán.
2017. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban pontatlan a lista, de ez csupán a vagyonTÁRGYAK értékének megbecsléséből adódhat. Viszont ez nem feltétlenül érinti a helyezéseket.
2017. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lázár, már csak tudja, kié is az a pénz. Nagyon is lehetséges, hogy saját vagyonnal, nincs az ötödik helyen.
2017. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

MÉSZÁROS JÓ PÉLDA RÁ hogy a becsületesen és KEMÉNYEN DOLGOZÓ KISEMBERből is lehet a leggazdagabbak egyike akár néhány év alatt.

Ez a hír sok embernek ad erőt a nehézségek leküzdésében, motivációt hogy még jobban teljesítsen munkahelyén és a mindennapi életben.

2017. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mészáros egy Stróman. Az más (vagy méginkább: mások) pénzét kezeli (vagy méginkább: nem is kezeli, hanem csak a nevén van)
2017. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!