Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiderült hogy a menekülteket...

Kiderült hogy a menekülteket ijesztgető magyar kamionos igazból cigarettacsempész, továbbá kábítószer is volt nála ezért lecsukták. Sokan egyetértettek korábbi tettével, mikor is majdnem elgázolta a menekülteket. Most hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Itt olvasható a cikk:


[link]


2017. ápr. 28. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
a kettő teljesen irreleváns.
2017. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván ezért elítélem.

Az előző már méltányolhatóbb volt.

2017. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennek egyáltalán mi köze van a politikához? ez rendörségi ügy.

Másik dolog a két esett között semmi párhuzam nincs

2017. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én azért látok összefüggést. Az illető mint kiderült csempész, a menekültválság miatt pedig gyakrabban ellenőrizték a kamionokat ami bizonyára negatívan érintette a csempésztevékenységében. Igy meg is van az oka miért volt annyira pipa a menekültekre :Ö
2017. ápr. 28. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Hmmm...mondjuk, ha így nézzük, van benne ráció.
2017. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a csempészek utálják iket , az összes kaminosnak gondot okoz, ha feltörik a trailert akkor az árut már nem veszik át főleg ha élelmiszerről van szó, másik dolog ha tényleg nem tudsz normálisan eljutni valahova mert ezek kirohannak az útra (ahol semmi keresnivalójuk nincs), megdobálnak vagy felcsimpaszkodnak a járművedre természetesen érthető hogy valaki ebből besokal
2017. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Tipikus keleteurópai gazdasági migráns, aki elment élősködni az angol szociális rendszeren, meg elvette az angolok munkáját, és közben hozta magával a keleteurópai bűnöző kulturát és angol lányokat asszonyokat erőszakolt." <- most lehet, hogy azt gondolod, hogy ez erős, de az angol jobboldali sajtótermékek tele vannak ilyen cikkekkel. Pont úgy uszítanak a k.európaiak ellen, mint nálunk a migránsok ellen.
2017. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi köze a két ügynek egymáshoz? Most, hogy csempészetért lecsukták, hordjak szoknyát, mert a kolléga nadrágot viselt?


Én nem tettem volna azt, amit tett, de ezzel felhívta a figyelmet egy régi problémára, amit magam is érzékeltem testközelből, és azóta ha jól hallottam megszüntették azt a tábort (a mostani cégemtől ritkán járunk arra). Könnyen lehet, hogy a botrány, ami a videót követte, elősegítette, hozzájárult ehhez az intézkedéshez.


Aztán, hogy őt a britek droggal, dohánnyal megfogták, már más történet.


Mondjuk csodálkozom, hogy egy rutinos sofőr ilyen hülyeségbe belemegy. Főleg, hogy a videó óta ismert figura lett, számíthatott arra, hogy nagyobb lesz hatósági figyelem a személye felé, erre megbukik ilyen hülyeséggel.

2017. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"a menekültválság miatt pedig gyakrabban ellenőrizték a kamionokat ami bizonyára negatívan érintette a csempésztevékenységében."


Csakhogy ez a válság már elég régen tart. Az én kocsimról 2002 - ben szedtek le 8 migránst. Az angol hatóság mindig szigorú volt, rendszeresek az ellenőrzések - ez eddig is így volt. Röntgen vizsgálat, drogkereső kutyák stb. Sőt, már az EU tagságunk előtt is, ha angol, ír fuvart vittünk, már Hegyeshalomnál automatice felnyitották a kocsit, mert a dohánybiznisz már akkor ment.


Ilyenformán a logikád sántít, arrafelé mindig is rázós volt a helyzet. Azért volt pipa, mert mint elmondta 15 éve azt a pályát járta.


Próbáld ki 15 éven át azt a stresszt, ami ott éri az embert. Az én kocsimra annó, pl. Brüsszelnél szálltak fel, már ott rázós volt megállni. Azóta a helyzet csak romlott, egyre agresszívabbak a szír, afgán agysebészek, volt kolléga akit halálra késeltek, volt fulladás a raktérben, felmásztak a rakomány közé, az rájuk borult, a migráns meghalt, bemásztak a tartálykocsiba a 4 fokos gyümölcslébe stb.


Ehhez nem kell csempésznek lennie valakinek, hogy a töke tele legyen azzal, ami Calais - ban folyt/folyik.

2017. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ilyenformán a logikád sántít, arrafelé mindig is rázós volt a helyzet. Azért volt pipa, mert mint elmondta 15 éve azt a pályát járta. "


Azért mégis csak könnyebb lenne a csempészés ha nincs menekültválság. Nincs nagy felhajtás, kevesebb ellenőrzés. Megértem hogy próbálod védeni a kamionos havert, biztos van egyfajta összetartás közöttetek de itt szerintem egyértelmű az összefüggés.

2017. ápr. 28. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!