Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiderült hogy a menekülteket...

Kiderült hogy a menekülteket ijesztgető magyar kamionos igazból cigarettacsempész, továbbá kábítószer is volt nála ezért lecsukták. Sokan egyetértettek korábbi tettével, mikor is majdnem elgázolta a menekülteket. Most hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Itt olvasható a cikk:


[link]


2017. ápr. 28. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10. Mint mondtam, az angol pályán igen gyakori az ellenőrzés, ez mindig is így volt. Ennek nincs köze a menekültválsághoz.


Felnőtt ember, ő tudta mit vállal be. Ez köztörvényes dolog, ha ezzel bebukott - úgy járt.


Ám megnézném azt a fuvart. Ő rakta a pótkocsit, vagy előrakott pótot vett fel - ez elég gyakori dolog.


Gyűjtőrakomány volt? Mert akkor könnyű pár doboz "nem frankó" dobozt a rakomány közé csempészni.


Nem állítok semmit, de kicsit bűzlik nekem, hogy ilyesmivel bukik meg, és pont most.

2017. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na és, mi az összefüggés? Azt nem tudja a sokdiplomás csürhe, hogy mozgó járműre nem szabad felkapaszkodni, meg megrongálni, egyebek?
2017. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aztán ha ezeket csinálta még és lebukott akkor így járt.
2017. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna róla ezt.

Olyan kiegyensúlyozott embernek tűnt.

2017. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!