Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van hányingerem...

Csak nekem van hányingerem ettől a csok-tól?

Figyelt kérdés
Mi az hogy időre akar mindenki szülni emiatt mostanában? Már akkor középkorinak tartottam amikor tervbe volt. Nektek mi a véleményetek a CSOK-ról?

2017. ápr. 29. 07:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
A középkorban nem volt családtámogatás. Azért szültek mert úgy esett. Ehhez képest a csok legalább tervezett.
2017. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Időre miért? Csok nélkül talán 58 évesen szülnének a nők? Aki nem akar gyereket hiába a csok. Aki meg mindenképpen szeretne annak egy kis segítség . Nem értem mi bajod ezzel? Ne vedd igénybe. Ismerőseim így vettek használt kertesházat és bár használtra nem sokat adnak az az összeg is segítség volt hisz azt a két gyereket egyébként is vállalták volna.
2017. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt támogatás. Csak nekem ez a szülsz x időn belül x gyereket és kapsz pénzt dolog nem egy fejlett társadalmat takar. Így is sokan szülnek a kedvezményekre közben meg borzalmas szülők.
2017. ápr. 29. 07:20
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Hát az hányinger hogy szülésre biztatnak, meg 10 millió hitelre amit nyöghetnek. (Már aki él a 10+10 CSOK-al.)
2017. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom a Csokkal, hogy úgy megdobta az ingatlanárakat, hogy a 10+10 millió mellé még ugyanúgy hozzá kell tolni másik 20 milliót.Tehát ez olyan mintha nem is lenne támogatás mert ezzel csak a kivitelező nyer.Viszont aki nem veszi igenybe annak gyakorlatilag lehetetlenné vált a vásárlás.
2017. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Inkább legyünk kevesebben mint hogy borzalmas szülők vállaljanak gyereket pénzre hajtva. Nem egy ilyen embert volt szerencsém megismerni.
2017. ápr. 29. 07:34
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
És mert van egy két hüle a normális többség ne kapjon semmit ugye?
2017. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
Mindjárt jönnek a válaszok mint a multkor hogy a babakocsit toló anyukáktól nem lehet közlekedni.
2017. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem normális aki ilyenbe belemegy. Most jónak hangzik de majd egy pár év múlva lesz hogy jajj már x idő eltelt de nem akar összejönni a gyerek és akkor rakja majd ki az ember gykre kétségbeesetten hogy más is csak egy csíkot lát e, mert ugye a csokhoz kell a 3 gyerek. Meg nem is az lesz a motiváció a gyerekre hogy nagyon vágynak rá hanem az hogy muszály mert különben nem kapjuk meg a pénzt.
2017. ápr. 29. 07:46
 10/29 A kérdező kommentje:
A babakocsis anyukáknak ehhez semmi köze. Nekem is van gyerekem és tisztelem a szülőket. Nem azt mondom hogy ne szüljetek mert én utálom a kölyköket. Csupán azt hogy ez nem a megfelelő motiváció rá. Köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld.
2017. ápr. 29. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!