Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hányingerem van ettől az...

Hányingerem van ettől az egésztől. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Öngyilkos semmiképp nem akarok lenni. Marad a kannásbor? :D


Álszentség

média

politika

nulla értékrend

dugás össze-vissza

kemény leszel ha gyúrsz

VV Cristofel

energiaital

moslék kaják

35 körüli bunkó "kistehén" ügyintéző hölgyek

májerkodás

facebook

Ipad

okostelefon

ribancok

Katik

háború

a diploma kell fiam

RTL híradó

még több ribanc

egy h*lye paraszt vagy

BMW X5

ráadásul álszent pénzéhes ribanc

robotmunka

modern rabszolgaság

hitel

47 ezer FT

már megint Xfaktor

vegyél jobb kocsit

motort is

napszemcsi

van már medencéd?

busszal jársz? senki vagy!

van csajod?

"14L vagyok ciki, ha szűz vagyok még?"

nincs csajod? akkor b*zi vagy

vagy csak egyszerűen az igazit keresed? akkor is b*zi vagy


Be akarod járni a világot, tapasztalatot gyűjteni, és eközben eldönteni, mit akarsz kezdeni az életeddel? Te nem vagy normális! Menj pszichológushoz! Jézusom! Idióta!


2012. aug. 22. 03:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Mire ezt végig olvastam, a szar is megfagyott bennem...
2012. aug. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

> Mit tehetek?

Tessék, vegyél be egyet:

[link]

2012. aug. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Te egy komoly mély érzésű fiatalember vagy a te értékrended a jó, de lazábban éld meg a dolgokat mert sajnos a körülötted lévők könnyelműek és te nekik egy különc vagy, ők a gyengeségeiket ezzel palástolják hogy a komoly gondolkodást leszólják. egy dolgot tarts szemelőt mindig hogy nem a könnyelműség viszi előre a világot hanem a megfontolt céltudatosság! sok sikert kíván neked, egy hasonló gondolkodású de sokkal idősebb ember.
2012. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit hogy a kannás bort azt végképp felejtsd el az a lehető legrosszabb irány!!
2012. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a dugást,gyúrást és az energiaitalt szeretem.(az utóbbi káros de nem jobban mint a kannás bor)
2012. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sok igazság van ebben,többnyire nekem is ezektől van csömöröm.
2012. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek üzenem:

Ne nézz tévét, ne hallgass rádiót!

A netet is csak végső esetben használd, és csak a nagyon szükséges oldalakat nézd.


Ki lehet kerülni, ha nagyon akarod.


TV-t már évek óta nem nézek, max sportot.

2012. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont az jutott eszembe, ami a 7. válaszolónak. Az ember ugyanis maga dönti el, fejben, hogy mire "hangolja" az agyát és milyen médiákat használ.

A neten is és a tv-ben is el lehet kerülni nagyívben a bulvárt és ezt a mai agymosó, kisember feelinget közvetítő stílust, hogy örökké a rettegést promotálják és a nyomor érzetét. Ugyanis valóban nem túl rózsás a mai helyzet, de sokkal nagyobb része pszichológia csak, a negatívumok elhintése és rossz közérzet okozása. De ezt csak azzal lehet megtenni, aki hagyja magát.

Én olyan szinten elhatárolódom a mai aktuál közéletiségtől, hogy "agyilag tiszta" tudok maradni.


Olyasmivel foglalkozz, olyasmire légy nyitott, ami előrébb visz, ami inspirál, buzdít, pozitív érzéseket kelt!

A frusztrációt, a bulvárt, a rémhírkeltéseket pedig a tudatosság erejével kerüld! Legyen az Facebookon megosztott idézet, hírműsor, reklám, startlap bármi...

2012. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mysticista ***** válasza:
63%
mintha csak én írtam volna!!!!!
2012. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A megoldás egyszerű: nem kell ezekkel törődni! :D

Már nekem is nagyon unalmas, sőt néha már bosszantó minden, amit leírtál szóval egyszerűen nem figyelek oda rájuk.


"Be akarod járni a világot, tapasztalatot gyűjteni, és eközben eldönteni, mit akarsz kezdeni az életeddel? Te nem vagy normális!"

Tudod, ez is egy olyan dolog amibe ne engedd hogy beleszóljanak. Én egész eddig úgy tettem, ahogyan a családom meg a nagyvilág elvárta tőlem. Hogy mi lett a vége? Sikerült szép lassan beleennem magamat a depresszióba, 3 évig tartott, de sikerült kimásznom belőle, bár néha még mindig érzem, hogy visszacsap a dolog. Előrébb nem jutottam, sőt, mondhatni még hátrányba is kerültem, csak mert másokra hallgattam a saját véleményem helyett.

Úgyhogy most úgy döntöttem, hogy a magam útját járom, és boldog leszek, akárki akármit is mond. Mert tényleg csak ez számít. Ahogy írtad: be akarom járni a világot és tapasztalatot gyűjteni, és élni, de nem azt a fajta életet amit a legtöbb ember sikeresnek könyvel el. Nekem az unalmas. Ez van. A többiek meg hívhatnak felelőtlennek vagy őrültnek vagy különcnek. Csak az számít nekem, hogy ne essek vissza a gödörbe soha többé, ennyi is elég volt. :D


23/L

2012. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!