Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatja Soros a...

Miért támogatja Soros a migránsokat, mi haszna van benne?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom igazából, de azt az egyet nem értem milyen alapon mondja meg európának, hogy még több bevándorlót "kell" befogadnia.
2017. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
#9: Te el is hiszed írsz? Mert akkor nagy a baj, de nem Sorossal...
2017. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Soros ugye nem magyar?

Nem tud magyarul-

2017. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenbe beleüti az orrát
2017. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, semmi. Amúgy is, 86 éves, milliárdos, nem hiszem, hogy a haszonért teszi.
2017. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az általa támogatott szervezetek hálózatának akkora hatalma és befolyása van, hogy képes a világfolyamatokat a tőzsdei spekulációinak megfelelően alakítani. Az ebből nyert hatalmas pénzekből tartja fenn a jóságos segélyező, adakozó, demokrácia védelmező látszatát.

A tömeges bevándorlás okozta megváltozott gazdasági helyzet kedvezőbb táptalajt nyújt a spekulációinak. Emellett nem kétlem, hogy tényleg hisz abban, hogy az USA mintájára Európában is stabilan egymás mellett tudnak élni a különböző kultúrák.

2017. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!