Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadta meg kétszer...

Miért támadta meg kétszer Magyarországot soros?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az okokat és a körülményeket
2017. máj. 1. 18:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Súlyos támadás volt például, hogy a Fidesz vezetőinek ösztöndíjat adott. Látjuk, mi lett belőle.
2017. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor szerint támagya az országot.

Én hiszek Orbán Viktornak ha ő mongya.

2017. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Tessék a tárgyilagos, komoly válaszok

Mikor volt a két támadás? - SOHA

Mik voltak ezek a támadások? - SEMMI


Az én kérdésem viszont az, hogy mire alapoztad a kérdést, hogy szerinted volt ilyen? Valakitől biztos hallottál, Rezsiszilárd talán mondhatott ilyet, és Echosszaniszlászló is, meg még néhány hasonlóan okos ember. Vagy látomásod volt?

2017. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

A két "támadás":


1. 89-ben, amikor a jelenlegi kormánytagokat, mint civil szerzezetet támogatta.

2. 2010-ben, amikor 1 millió dolláros segítséget nyújtott a vörösiszap-katasztrófa károsultjainak.

2017. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de közszájon forog a kormányis elmondta a TV-ben hogy soros kétszer is megtámadott minket és ilyen egyszerű kérdésre nem tudjátok a választ? Én nem tudom, nem vagy fideszes meg a köztévét sem fújom. Miről beszélhettek?
2017. jún. 8. 20:48
 26/27 anonim ***** válasza:

"Ne haragudjatok, de közszájon forog a kormányis elmondta a TV-ben hogy soros kétszer is megtámadott minket és ilyen egyszerű kérdésre nem tudjátok a választ?"


Az lehet, hogy közszájon forog, csak mi úgy tűnik nem mozgunk azokba a körökbe.


Matolcsy György meg azt mondta, hogy "egy titkosszolgálati és katonai forgatókönyv alapján a Magyar Nemzeti Bankot egyesek, szövetségeseink és barátaink, föl akarták használni arra, hogy megbuktassa a jegybank a kormányt".


Ami lehet így volt, csak erről egyetlen magyar hírszerzési szervezetnek sincsen tudomása.


Amúgy ajánlom a 888.hu vagy Pesti Srácokat. Valamelyik Soros Györgyös cikk alatt megkérdezed, akkor biztos megmondják, hogy a kormány mire is gondolt.

2017. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Itt van egy viszonylag részletes leírás a dologról:


[link]


A dologról annyit illik még tudni, hogy a rendszerváltás után Soros felajánlotta, hogy kifizeti az ország össes adósságát, cserébe az OTP-t kérte meg még néhány jobban menő céget.


Az ajánlatát rövid gondolkodás után elutasította a kormány.

Azóta több trükkel próbálta tönkretenni az OTP-t abban reménykedve, hogy olcsón mégiscsak hozzájut.

A legnagyobb húzása 2008 október 9-én volt, amire a fenti link vonatkozik.


A kormány kivédte a támadást, de sokba került.

Az is kiderült, hogy még az ő szintjén is illegális módszerekkel operált, ezért büntetést is kellett fizetnie.


Nyilván nem az a fajta ember, aki könnyen feladja, szóval több irányból is próbálkozik.


Egy jól sikerült kormánybuktatással nem csak a menekültek előtti legnagyobb akadály hárulna el, de az új kormány is szimpatikusabban állna hozzá az OTP eladásához is.

2017. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!