Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért szídják...

Orbán Viktor miért szídják sokan (jobban szídják mint Gyurcsányt, vagy Bajnait)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 19:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Megteremtette a korrupcio meleg agyat. Szerinted?
2017. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Tán többet lopott eddig mint az összes faszi aki közel volt a tűzhöz eddig azért.
2017. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Mert a legmagyarellenesebb korrupt politikus aki valaha az országban tevékenykedett.
2017. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mivel interneten nagyon sok gúnyolódás van róla. És közben a felnőtt lakosság 44%-a meg van elégedve vele (volt róla a TV-ben, mondjuk a FIDESZ-el van megelégedve, de a kettő majdnem egy).
2017. máj. 4. 20:00
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert rosszabb mint Gyurcsány és Bajnai.
2017. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

"És közben a felnőtt lakosság 44%-a meg van elégedve vele "


nem igaz, csak a megkérdezettek 44%-a! Na azt meg nagyon alaposan megválogatják kiket kérdezzenek meg. Engem, sem olyat akit ismerek nem kérdezett meg még soha senki a Fidesz közeli közvéleménykutató cégektől, milyen érdekes.

2017. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert jelenleg ő a miniszterelnök. Ki mást szidjon az ember?
2017. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Még a nemzeti konzultációt is fidesz ellenesen töltöttem ki, fogtam a konzultációs papírt és nem x-eltem semmit, csak az üres oldalára írtam 7 pontba össze szedve, hogy mi bajom van a fidesszel, lehet majd vissza küldöm nekik, de lehet, hogy nem, mert obszcén szavakat se mellőztem a nemzeti konzultációba.
2017. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt, az ember többnyire a hatalmon lévőt szidja, hiszen mégiscsak ő van döntési helyzetben. Másrészt, azért ad rá okot is.
2017. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18%

Mert az emberek mindig azt szidják aki a kormányon van, nem látják hogy a körűlmények mennyit javultak 4-5 évhez képest. Azt se felejtsük el mikor Nokiás dobozban loptak milliárdokat...

És ne verje az a nyálát aki semmit nem tett le arra a bizonyos asztalra , persze mminden kormánynak megvannak a hiányosságai de ne essünk a ló túloldalára ne kivanjuk vissza a regieket...

2017. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!