Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki jobboldali értékvállalású...

Aki jobboldali értékvállalású az hogy fogalmazná meg hogy miért? És a ki baloldali?

Figyelt kérdés
Már úgy értem kerek néhány mondatban, mit jelent számotokra a jobboldaliság és a baloldaliság? Miért az az elvrendszer jellemez jobban?

2017. máj. 7. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Azert vagyok (inkabb) jobbos, mert abban tobb ertelem es logika van. Raadasul a balosok a sajat fajtajukkal szemben rasszistak... Fuck Logic a balosoke... (-.-')
2017. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Én inkább baloldali vagyok.

Mi baloldaliak inkább idealisták vagyunk a jobboldal rideg és kegyetlen világképével ellentétben.

Én például hiszek benne, hogy Magyarországon mindenkit megillet a kényelmes jólét, míg egy jobboldali szerint ez csak egy szűk, kiváltságos, elit rétegnek jár, a többi pedig csak azért létezik, hogy őket kiszolgálja.

Én ezt nem tartom helyesnek, ezért vagyok baloldali. Számomra ezt jelenti a baloldaliság.

2017. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
én azért vagyok jobboldali, mert a baloldalon a második válaszolóhoz hasonló 12 egy tucat hazugságon alapuló gyűlölködők táborát látom
2017. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Lehetne róla vitatkozni, hogy ki a "hazugságon alapuló gyűlölködő", drága 31%-os barátom. :)
2017. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

te :) egyetlen mondatod nem volt igaz a jobbosokról

sőt inkább a jelenkori balos klánra igaz amit mondasz le se szarják már ezek a szegényeket, hacsak nem számít védett fajnak

2017. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért vagyok jobboldali mert nemzeti oldalról nézem a történéseket. A magyarság kész csoda hogy fennmaradt a tatár, török, Trianon, kommunizmus és 2 vesztes világháború után. Valahogy mint nemzetnek kell a jövőben is tovább léteznünk, a multikulti identitás romboló. Èn nem hiszek benne hogy jó ha Európa Portugáliától Ukrajnáig egy nagy kevert és kulturájától megfosztott, gyenge identitású emberek lakják.
2017. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Jobboldali, legitimista vagyok. Azért, mert Magyarországon nincsen hagyománya a köztársaságnak. Kikiáltásra mindig zűrös időszakokban került sor, kényszerítve és másik hatalmat kiszolgálva. Szembe megy a magyar hagyománnyal.
2017. máj. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobboldali mert hiszek benne hogy a nemzeteknek függetlennek kell maradnia nem szabad hagyni hogy egy bankárvilág uralkodnon. Mivel így ha nem tetszik valami akkor el lehet menni ahol más van. Viszont ha mindenhol ugyanaz lenne amit a balosok akarnak akkor hova megy az ember? Szerintem ezért fontos hogy a nemzetek megmaradjanak. Mert igenis kell a konkurencia mert csak akkor nézik az emberek érdekét. Ha nincsenek nemzetek akkor azt tesznek az emberekkel amit akarnak. Szerintem ez veszélyes. Baloldalon mindig szidják keletet (amilyen toleránsak) pedig kell a konkurencia mert így van verseny. Ha monopol helyzetben valaki akkor egyedül szabja a feltételeket. Ezért jó hogy vann apple a michrosoft mellett meg linux meg nem csak google hanem yahoo
2017. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Mellesleg én is abban hiszek hogy mindenkit megillet egy lakás egy munka. Csak sajnos a balosok akkora elitista dumákat tolnak hogy az félelmetes. Konkrétan szerintük csak a bölcsészek emberek. Ha valakinek szakmálya van az hogy mer megszólalni. Meg mindig arról papolnak mennyire szeretik a más kultúrákat de közben lenézik a keletet lenézika mediterrán területeket csak és kizárólag benelux államok meg amerika ami megfelel az emberről alkotott képúknek. Persze csak addig amíg elég agymosottak. Amint egy anglia kilép hirtelen az angolok sem emberek. Esetleg amit megválasztanak egy Trumpot az amcsik sem emberek többé. Persze mostmár hogy megfenyegették és viszi tovább a háborús uszítást mostmár nem is beszélnek róla csak amikor békét akart. Meg persze vidéki suttyó aki rá szavazott. Csak is a városi ember az ember de abból is csak a gazdag diplomás a többi ne is szavazhasson. Na ilyenek a baloldaliak. Hányinger.
2017. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Beugratós a kérdés, ma már szinte semmi jelentősége a jobb - bal megközelítésnek.


Nevezzük inkább nemzeti konzervatívnak azt amit ma jobbosnak tartanak hazánkban.

2017. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!