Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botka László a fidesz beépítet...

Botka László a fidesz beépített embere? Vagy miért nyereti meg a 2018-as választás Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
A programja abszolút életszerűtlen populista demagógia ,amivel max a munkáspárttól tud szavazókat csábítani. Egy ilyen program mellett Orbán Viktor az AVH-t is megalakíthatná, még akkor is lazán nyerne. Rengeteg demokratikus ellenzékkel szimpatizáló ismerősöm ábrándult ki most az MSZP-ből és az oldalon is egyre több helyen látom ugyanezt a véleményt. Mintha Orbán lefizette volna Botkát hogy verje szét a baloldalt még a Gyurcsánynál is hatékonyabban.

2017. máj. 8. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

A Fidesz és az MSZP már régen összejátszik. Önkormányzati szinten egészen biztosan volt már rá példa, de szerintem jóval magasabb szinten is. Most gondolj bele, Gyurcsány sem egy szent, de hagyományos MSZP-ből még neki is elege volt... lásd öszödi beszéd. Meg akarta reformálni, ki is szivárogtatták egyből hogyan mer beszélni velük. A nagy MSZP-s urakkal. Nekik nem lehet ilyen mondani, hogy elk*rtuk.

Az MSZP és a Fidesz kölcsönösen tartják egymást helyzetben. Egyébként Gyurcsány is rájöhetne már, hogy ő is örökre hitelét vesztette és többet árt a jelenléte mint használ.

2017. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány szerintem 2006 környékén összebarátkozott Putyinnal és azóta is az Oroszok pénzelik. Pontosan tudja, hogy jelenlétevel árt, de megélhetési politikus.
2017. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen,de jelenleg Botka ártalmasabb mint Gyurcsány.
2017. máj. 8. 20:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért ez nem az az ország, ahol populista demagógiával, ne lehetne eredményt elérni...
2017. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szét van a baloldal verve már, így mindegy kb.


Amúgy a "lefizetés" dolgot én nem hiszem, inkább az lehet benne, hogy tudják a szocikák, hogy az életben nem kerülnek még egyszer kormányra, így ellenzékből meg lehet mondogatni mindenféle marhaságot.

2017. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!