Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gulyás Márton vezetésével...

Ha Gulyás Márton vezetésével alakulna egy párt, ti szavaznátok rá?

Figyelt kérdés

#Gulyás Márton #közös ország
2017. máj. 8. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ő lenne a megfelelő személy erre, habár teljesen egyetértek a tiltakozásaival. Ő egy tökös aktivista. Erre a célra egy konszolidáltabb arc kell. Felete-Győr sokkal inkább, ha a mostani realitásokat nézzük.
2017. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Vannak jó meglátásai is, viszont olyanok is, amik egyáltalán nem szimpatikusak számomra.

2017. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2017. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy politikusnak sokkal higgadtabbnak , nyugodtabbnak kell lenni. Nekem nagyon ellenszenves, szinte habzik a szája.
2017. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra nem, mert az nem mozgalom. MInt az Új Kezdet. Jó ötlet, de nincs mögötte mozgalom. Én pedig azok híve vagyok. Jól csinálja a Marci a mozgalom szervezést, és ezen a ponton nem is kell vele egyet érteni.
2017. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nézzétek meg orbán milyen volt! Hadart meg egy tipikus okoskodó "h...lyegyerek" volt az az idegbeteg fajta... sokat dolgozhatott rajta a pszichiáter. Így akár G.M. is lehet miniszterelnök egyszer!
2017. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért az kemény, hogy ebből a bohócból miniszterelnököt faragnátok :D

Kis festékdobálás, kis kerítésnél óbégatás és a liberálisok szeme máris könnyben :D

2017. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem!
2017. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

49%


Ami azt illeti ebben az esetben bagoly mondja verébnek. Egy kis kerítés, egy kis kvóta népszavazás, Brüsszelt megállítjuk, megsózzuk rezsicsökkentéssel és már is könnyben a neokonok szeme, és egy idegrángásos pökhendi majomból csinálnak miniszterelnököt.


És ráadásul aki nem áll a sorba az sorosistalbsibolsikomcsimagyarellenes. Kérdezem én: ki is törhet pálcát?


Mielőtt írod az se sokkal különb vagy nagyobb vigasz ha Jobbikos vagy.

2017. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látom utolsó, nálad nagyon elevenedbe találhatott amit írt! :D


Ráadásul ti még egy gyúrcsányt is miniszternek tettetek, így nálad is fennáll a "bagoly mondja verébnek" esete. :P

2017. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!