Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botka László miért vágja maga...

Botka László miért vágja maga és az MSZP alatt a fát még jobban azzal, hogy nem nyilatkozik a kormánymédiának elzárva az információ lehetőségét akik csak ezt nézik?

Figyelt kérdés
Annyira kár, hogy nem gondolnak bele, hogy azzal ha bojkottálják a média egyes részeit azzal nem a kormánnyal tolnak ki hanem pont, hogy gyakorlatilag sok választó számára olyan, mint ha "csendben maradnának" és lehet még erősebben sulykolni egy oldal véleményét. Miért? Ki ad neki a józan ésszel ennyire szembemenő ötleteket? Miért nem érzi, hogy ezzel a potenciális választóit veszíti el véglegesen nem pedig a kormánynak tesz keresztbe? Mindegy hol de hallatnia kellene a véleményüket, hangjukat! A tiltakozás lehető legrosszabb módját választja ha csendben marad. Mert csak a halottak, az elmúlottak maradnak csendben, az életnek, az élni akarásnak hangja van. Szerintem!

#MSZP #László #Botka László #rossz ötlet #Botka Laci #botkalaszlo.hu #megint félrevezetik #mszp rossz
2017. máj. 13. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Botka már most nem bírja a nyomást.
2017. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

"Miért nem érzi, hogy ezzel a potenciális választóit veszíti el "


Mivel veszítené el választóit?

Tudod, hogy Orbántól hány szavazó pártolt el?

Több százezren!

És miért?

A politikája miatt!

Néhány értelmes Fideszes képviselő, politikus emiatt lépett ki a Fideszből és indultak függetlenként tovább, mert nem bírtál tovább a manipuláciot, agymosást, a propagandát!

Más tészta, de a TV2-nél is dettobez a helyzet!

Amikor azt átvette Andy Vajna és a "nagy keresztény" Orbán Viktor, sokan felmondtak a TV2-nél, mert mostmár ott is megy a napi szintű agymosás, gyűlöletkeltés lást pl. a hírekben "Bűz és mocsok az aluljárókban" (hajléktalanokkal szembeni utálat) és az "Ütötte feleségét, fojtogatta szeretőjét Soros György, milliárdos!"...

Miért kell ilyen és ehhez hasonló moslék híreket leadni?

Mi értelme van?

2017. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert aki kormánymédiát néz az már agyhalott zombi. Menthetetlen akinek már rég átmostşk az agyát Soros Györgyel, migránsokkal és Brüsszelel.

Ezekből sose lesz se baloldali se semmilyen más szavazó, csak narancskomcsi.

2017. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nálam egy politikus aki az én adóforintjaimból vesz Rolex órát magának, az baromira ne menjen ki a parlamentből amikor szavazni kell IGENNEL VAGY NEMMEL vállalja fel hogy melyik véleményen van! Olyan nincs, hogy tartózkodás, ahogy olyan sincs, hogy bojkottálom a sajtót és ku_ssba maradok! Nincs ilyen! Őt a mi forintjainkból azért lehet fizetni, hogy mondja el, szólaljon fel, világosítsa meg a gondolatokat. Olyan ez, mint ha azt mondanánk, hogy fizetünk valakit aki be van csukva egy zárt szobába és neki jó, nem kell a zavaró világ munkáitól tartania, éli világát míg azok akik fizetik nem kapnak a fizetéséért cserébe semmit! Vajon ha egy takarító az iskolákban, vagy a patikában a gyógyszerész azt mondaná hogy nem szolgál ki időseket mert nem ért egyet azzal hogy az idősek fogyasztják a több TB támogatást akkor milyen gyorsan rúgnák őt ki onnan?! Miért nem lehet azt a politikust elzavarni a fenébe aki tiltakozás gyanánt csendbe marad, kimegy szavazás helyett, nem vállal véleményt? Engem nem érdekel és nem hat meg a tiltakozás azon formája amikor nincs látszatja. Tiltakozzon akkor azzal, hogy eltűnik a színről mind, aki képtelen végig ülni a parlamenti ülést csak azért, hogy NEM gombot nyomjon! Mert lássuk be, ez sokkal kényelmesebb így! Én nem a tiltakozást látom benne, hanem a lustaságot és a munkakerülést az én adóforintjaimon! Miért szavazzak erre az ellenzékre?! A kormánypárt is ezt csinálja meg az ellenzék is?! Akkor minek akarjam leváltani a mostanit akit megszoktam?! Hogy olyan munkakerülők menjenek a helyükre akik "tiltakozás" gyanánt szépen csendben végig viszik a ciklust ellenzékként jó fizetésért, néha be belöknek egy sajtóközeleményt?! Büntetném mindet, aki nem vesz részt, kivonul, bojkottál. Ezért tartunk ott ahol, mert Botka is ilyen, ahelyett, hogy megragadna minden de minden lehetőséget, hogy eljusson az üzenete mindenkihez, ne csak az ATV meg RTL nézőihez. Ez a véleményem!
2017. máj. 13. 12:23
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Csak szólok, hogy nem is olyan rég a Fidesz volt az, aki bojkottálta még a közmédiát. Mellesleg most se nagyon nyilatkoznak ellenzéki portáloknak, csak nem verik nagy dobra.
2017. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Az MSZP-sek (mint azt a szlogenjük is mutatja) Rákosi nyomdokaiba léptek, ellentmondást nem tűrően csak a saját igazukat akarják szajkózni.

A fidesz egysíkú médiáira egysíkú bojkottal válaszoltak. Ezzel pont azt bizonyítják, hogy semmivel sem különbek náluk és ha netán hatalomra kerülnének, pont ugyanolyan egyoldalú médiarendszert építenének ki, ami csak az ő saját baromságaikat igenli.

2017. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Andizsuzsi ***** válasza:

"aki az én adóforintjaimból vesz Rolex órát magának"


Te is nagyon gyorsan adj vissza mindent, amit a hazastársadtól az én adóforintjaimból kaptál. Demagóg vagy.

2017. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem! Nem vagyok demagóg. A politikus közpénzből fizetett alak. Nem azért kapja a fizetését mert nincs ember az országban akinek a véleményét KÉPVISELje. Érted? KÉPVISELje ne pedig tiltakozzon azzal hogy részt se vesz a döntéshozásban. A tiltakozás vagy a bojkott vagy a tartózkodás a legócskább viselkedés amit adóforintokból fizetett politikus megtehet. Nem, nem teheti meg. Képviselje azt a véleményt amiért a szavazók odaküldték. Akkor is ha semmit se ér a NEM szavazata! Akkor is, legyen nyoma, hogy volt akinek nem tetszett. Ha az unokáink dédunokáink valaha megnézik a parlamenti jegyzőkönyveket mi lesz benne?! Nem volt jelen 100 ? Csak mert ő úgy gondolta hogy kár bemenni dolgozni, inkább nem képviseli azokat akik odaküldték. Áh, ez hiteltelenné teszi azt az MSZP-t akibe a legkisebb reményt lehetne fűzni manapság. Lássuk be!
2017. máj. 13. 19:53
 9/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz. Botka polgármester Szegeden. Nem országgyűlési képviselő. Mit kellene szerinted képviselnie?
2017. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Általában a képviselőkről beszélek az ő párttársairól akiknek ő a vezére......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem neki kéne azt mondani mint pártvezérnek hogy STOP ?! Bocs, ő nem képviselő, de akiknek a "főnöke" azok igen!
2017. máj. 14. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!