Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sólyom Lászlóra mint miniszter...

Sólyom Lászlóra mint miniszterelnök jelöltre szavaznátok?

Figyelt kérdés

Ha Ő lenne Orbán Viktor egyik kihívója, mondjuk a Momentum, az LMP, talán a Pártbeszéd, és a civilszervezetek jelöltjeként. (Az LMP-t csak azért írtam mert az szokott Sólyomról beszélni. A Párbeszédet csak gondolom. )



De a lényeg, hogy elhatárolva a Jobbiktól Fidesztől, és még a DK-tól és az MSZP-től is, meg Fodoréktól, Bokroséktól is.


Annak idején nagyon sok civilnek mondható és független állt Sólyom mellett, pl hogy Újraválasszák. Úgy tudom Majtényi László is.



Hozzáteszem hogy nem beképzeltségből, de szerintem az egyetlen élő volt köztársasági elnök, aki valóban érdemmel töltötte be a tisztséget.

Messze lekörözi a munkája Schmidtet is, meg Ádert is.


(Mádl még szimpatikus volt de meghalt mint tudjuk).


Úgy olvastam nem kizáró ok hogy köztársasági elnök volt, azért írtam a kérdést.



2017. máj. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"Messze lekörözi a munkája Schmidtet is, meg Ádert is."


Én eléggé gyávának tartom őt, na de ezekkel a véglényekkel szegényt egy lapon említeni is halálos sértés.

2017. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk inkább.
2017. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Momentumos gyagyákra biztosan nem. Akárkit is állítanak elnöknek. Elég rájuk nézni. Azt sem tudják mikor van elyeje.
2017. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1:

pont az a lényeg hogy egy lapon el se férnek.

2017. máj. 13. 18:11
 5/5 A kérdező kommentje:
2017. máj. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!