Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok a keresztényekke...

A liberálisok a keresztényekkel miért nem liberálisak?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem, hogy minden vallást elfogadnak, de a keresztényt valamiért nem. Amikor megemlítem, hogy templomba járok, rögtön hanyagolnak, néha nyíltan kritizálnak.
2017. máj. 16. 07:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Mert a keresztények sem keresztényiek a liberálisokkal.
2017. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Honnan tudod, hogy akinek mondod, az liberális?
2017. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
De, a keresztényekkel is liberálisak a liberálisok. Csak ez nem azt jelenti, hogy a valással szimpatizálniuk kellene, hanem annyit, hogy elfogadják a szabad vallásgyakorlást. Azt viszont nem, hogy a keresztények mások torkán is le akarják nyomni a vallásukat. De ugyanez igaz az iszlám, zsidó, buddhiata, sőt bármely vallásra.
2017. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Igen, rögtön hanyagolnak. Én is hanyagolom az ilyen ismerőseimet, mert már ránézésre is látszik rajtuk, hogy valami baj van velük. Nem normális az, amikor 2017-ben egy fiatal ilyenekkel foglalkozik. Mert gondolom fiatal vagy.
2017. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem rémlenek liberális tüntetések vagy törekvések keresztény templomok bezárására, a húsvét vagy a karácsony megünneplése ellen sem szólaltak fel, nem is égettek kereszteket.


Az hogy valaki liberális nem azt jelenti hogy nem lehet valamiről véleménye, hanem azt hogy hagy téged békén templomba járni. Az ásotthalmi polgármester pl. konkrétan meg akarta tiltani egy vallás gyakorlását, templom éptését, na az nem liberális.

2017. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Én liberális vagyok és az összes vallást kártvőnek tartom, csak azt látom, hogy pénzt és hatalmat várnak tőle a politikusok és a vallási vezetők, a hívek pedig kifejezetten rossz emberek, gyűlölködők és uszítók, de elégedettek magukkal mert hogy ők járnak ám templomba, mint a kérdező is például. Kíváncsi lennék a krisztusi értékek valójában mennyire nyilvánulnak meg benned.
2017. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

#5: "Mert a liberálisok leginkább a füvező melegeket szeretik pláne ha nem magyar és még nem is fehér."


Pont te vagy itt aki magyargyűlölő. Kirekeszted a magyar melegeket, és a magyar liberálisokat.

2017. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Baluba ***** válasza:
83%
Az ateista liberálisok általában egyformán nem kedvelik egyik vallást sem, népbutító és antiliberáéis elveik miatt. Ennek ellenére vallják, hogy mindnekit megillet a szabad vallásgyakorlás joga, így fellépnek az elnyomás és uszítás ellen. Jelen pillanatban éppen az iszlám ellen folyik Magyarországon valamiféle elítélú kampány, ezért mellettük állnak ki.
2017. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

"hanyagolnak, néha nyíltan kritizálnak"


=liberálisok. A liberalizmus nem az, hogy megdicsérnek akármit csinálsz. Ha nem értenek veled egyet, akkor békén hagynak, vagy szóban megpróbálnak meggyőzni. Nem vesszük el a jogodat a vallásodhoz, nem akarunk megölni vagy diszkriminálni ellened. Ez a liberalizmus. Ez valami nagyon elborult dolog, hogy csak akkor vagy liberális, ha nincsenek preferenciáid, nincsen véleményed semmiről, és mindenkivel kedves vagy. Ez éppenséggel a liberalizmus tökéletes ellentéte lenne. A liberalizmus az, hogy te lehetsz vallásos, én meg utálhatom a vallásodat, és vitázhatunk, de senkinek a jogai nem sérülnek.

2017. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az azért nem lenne jó neked sem, ha a fehér keresztény férfiakat leváltanák a napbarnított muzulmán férfiak. Inkább a férfiakat kellene leváltani nőkre végre, nem? :DD
2017. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!