Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemény a cikkről?

Vélemény a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 16. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"erőszakos szélsőliberális diktatúra ISIS katonákkal az élen" - Ezt meg bárhogy próbáltam, minősíteni se tudom...
2017. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

erőszakos, szélsőliberális diktatúra: ha más véleményen van valaki mint a libsik, az rögtön orbánista és azonnal monnyon le, és némuljon el, de minimum halljon meg, mert elégtételt kell venni azokon, akik ki merik nyitni a szájukat az indexék propagandája ellen.


A XXI. századi demokrácia = diktatúra. A diktátor pedig a pénz és bizonyos mágnások, akik szarásig tömnek alapítványokat pénzzel, hogy képesek legyenek magukból felbüfögni ilyen képződményeket mint az index és a 444.


Ez egy diktatúra, csak más értelemben, legalább annyira más, mint amennyire a libsik azt merik mondani az általuk képviselt eszmére, hogy "demokrácia" (mégegyszer hangsúlyozom, ellentmondást nem tűrnek!)

2017. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

27%os, van rá esély, hogy találkozz a valósággal?:D

Például azzal a valósággal, hogy soha senki nem akart migránsokat idetelepíteni, mégis volt erről még népszavazás is?

Ha valaki, hát te vagy az agymosott. Nem gyanús, hogy a véleményed egyezik azzal, ami ki van plakátolva az utcákra?


(Én egy másik 72%-os vagyok, nem az aki ide írt eddig)

2017. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves 27%-os fidesznyik, tán a szemedre rohadt a narancs, dühítő hogy ennyire nem látod mi megy itt én még egy migránst sem láttam, de láttam sok egyebet amiről a hozzád hasonlóak tehetnek, de ha majd minden értelmes ember elmegy innen és csak a kretének és 8 osztálysok maradnak megnézheted magad.
2017. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tessék nézni hogy támadnak a libsik:


más véleményen vagyok és már fidesznyik vagyok, és ÚRISTEN egyezik a véleményem a plakátokkal :D Hát most mi lesz :D


Az meg se fordul a fejetekbe, hogy ez az egyéni véleményem lehet :D


A ti álláspontotok pedig biztos nem az index meg a 444 által harsogott libsipropaganda miatt van ugye? Az lehetetlen, hogy ti vagytok agymosottak mert azt nyomjátok mint az indexék :D

2017. máj. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

csak az a gond hogy ez nem egyéni vélemény hanem a tipikus fidesz gondolatmenet

ui. azt sem tudod mit jelent a liberalizmus, kérlek nem dobálózz olyan szavakkal amit nem ismersz

2017. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

majd én eldöntöm, hogy mit gondolok jó? :D Kérlek ne erőszakold rám agresszívan a "békés, liberalista" hülyeségeidet :D


Én tudom, hogy mi a liberalizmus. És te tudod mi az? Mert ha az amit te képviselsz, akkor baromira benézted :D Rabszolga birka

2017. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem erőszakolok rád semmit, nem zavar hogy csak ennyire telik tőled. Miért is lennék rabszolga?
2017. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!