Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lép ki Magyarország...

Miért nem lép ki Magyarország az EU-ból és csatlakozik Putyin érdekszférájához?

Figyelt kérdés

Az én ismerősi körömben mindenki szidja az EU-t és istenítik Orbánt, hogy milyen nagy harcos, hogy ő mennyire megvéd minket az EU-tól és a migránsoktól, stb.

Szerintem a magyar lakosságra ráférne egy kis kiruccanás az EU-n kívülre, Orosz Anyácska szerető karjai közé. Kíváncsi lennék rá.



2017. máj. 17. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt elég 40 év? Mert nekünk nagyon.
2017. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1


Barátom, szerintem te félreértettél engem.

Én a legkevésbé sem vágyom rá. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy magyarok gyűlölik az EU-t és ki akarnak lépni. Mint már fentebb írtam, én ezt tapasztalom a környezetemben.

2017. máj. 17. 19:03
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Pillanatnyilag nagy társadalmi ellenálláshoz vezetne sajnos ennek az egyszeri véghezvitele. Lassan lehetne elérni lépésről lépésre. Már dolgoznak rajta !
2017. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nagyon úgy tűnik, hogy magyarok gyűlölik az EU-t és ki akarnak lépni."

Még a Fidesz is azt mondja hogy ez nem igaz. A többség nem akar kilépni.

2017. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert Magyarországot a gazdasági kapcsolatai az EU-hoz fűzik. Kilépünk és rosszabb lesz mint Ukrajna. Ráadásul az oroszok nem tudnak semmilyen alternatívát kínálni.


Egyébként a magyarok 70%-a EU párti. Lehet, hogy az ismeretségi köröd nem, de a többség igen.

2017. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Pedig én szívesen megnézném Magyarországot az EU-n kívül.

Persze én nem mennék, mert én EU-párti vagyok, de a prolik megérdemelnék.

2017. máj. 17. 19:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy-két ilyen ismerősöm. Komolyan, nem tudom, hogy ilyen emberek fejében mi játszódhat le. Nekem hányingerem van az oroszoktól. Persze az EU se tökéletes, de tudnánk tenni azért, hogy jobb legyen. Csak nem ilyen módon, ahogy Orbán és sleppje teszi.
2017. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7


A prolikat ne akard megérteni. Addig vagy normális, amíg nem érted őket.

2017. máj. 17. 19:41
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

"A kérdező kommentje:Pedig én szívesen megnézném Magyarországot az EU-n kívül.

Persze én nem mennék, mert én EU-párti vagyok, de a prolik megérdemelnék."

Azért te sem vagy 100-as!!!! Azt hiszed, (mint Gorbán), hogy ez egy játszoház? Ma beugrok, holnap meg ki, aztán ha nem tetszik ujra be???

2017. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

'Azt hiszed, (mint Gorbán), hogy ez egy játszoház? Ma beugrok, holnap meg ki, aztán ha nem tetszik ujra be???'


Simán! Úgy váltogatjuk a partnerünket ízlésünk szerint, mint más az alsóneműt :D

2017. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!