Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lép ki Magyarország...

Miért nem lép ki Magyarország az EU-ból és csatlakozik Putyin érdekszférájához?

Figyelt kérdés

Az én ismerősi körömben mindenki szidja az EU-t és istenítik Orbánt, hogy milyen nagy harcos, hogy ő mennyire megvéd minket az EU-tól és a migránsoktól, stb.

Szerintem a magyar lakosságra ráférne egy kis kiruccanás az EU-n kívülre, Orosz Anyácska szerető karjai közé. Kíváncsi lennék rá.



2017. máj. 17. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem lennék kíváncsi ég, ilyen kiruccanásra meg egy államcsődre. Merthogy az EU milliárdos segítségével sem fejlődik jelentős mértékben az ország, EU megszűnnek a támogatások, nem lesz pénz, nem lesz fejlesztés, kivonulnak a multik és a külföldi cégek ( jó, tudom, gonosz mocskos multi aki normális bért ad az embereknek meg adózás után kiviszi a nyereséget, de ettől tekintsünk most el ).
2017. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De most azért bszuk szét mégjobban az országot, mert te kiváncsi vagy rá mi lenne akkor, illetve lehetőseged lenne az ismerőseid orra alá dörgölni, hogy "látjátok, én megmondtam, hogy szar lesz". Tuti nem vagy normális kérdező.
2017. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező. Költözz Oroszországba, ha annyira kiváncsi vagy erre.

Azt nem értem az ismerőseid szerint miért kellene minket az Eu-tól megvédeni, amikor önként választott szövetségesünk.


Gondolom nagyon fiatal lehetsz, mert ha éltél volna a kommunizmusban, ezt a kérdést biztos fel se tetted volna...

2017. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez csak azt jelenti, hogy neked ilyen ismeretségi köröd van. Az én ismerőseim döntő többsége EU- párti és még a fideszesek, jobbikosok sem nagyon szeretnék, ha kilépnénk. Persze, én ebből nem szűröm le azt, hogy az egész országra ez a jellemző, de azért úgy gondolom, hogy egyértelműen az EU- pártiak vannak többségben.
2017. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan éhendöglene az ország és rögtön 50 évet esne vissza fejlettségben.

Kösz nem. Ha te tudni akarod milyen lenne egy EU nélküli Magyarország akkor menj az oroszokhoz, de nem ám nagyvárosba, valami kisebbe, átlagosba. Ott megtudod. Sírva jössz majd vissza a "csúnya, szar" EU-s országunkba az is biztos...

2017. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nagy ellenállásba ütközne. Soros riadóztatni a nyugati talpnyalóit és tüntetnének mindenhol a világon
2017. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Honnan szeded ezt, 41-es?
2017. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell leírnod minden kérdéshez a hülyeségedet, így is látjuk a többinél is.

Mondtam már, ha tetszik, hát menj oda. De még a buszjegyedet is kifizetem, csak menjél. De vissza nem jössz az is biztos...

2017. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!