Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írja a sajtó tényként a...

Miért írja a sajtó tényként a Magyarország ellen Eus-eljárást? Pedig nem érte el a kellő támogatottságot az Eu parlamentben

Figyelt kérdés
Egy ilyen eljárás megindításához az Európai Parlamentben a képviselők 2/3 ának szavazata szükséges, azonban a tegnapi szavazáson csak a képviselők 57%-ka szavazta meg az Európai Parlamentben az indítványt,(ami messze van a 2/3tól) tehát már most elbukott az egész
2017. máj. 19. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

linkelj már be egy cikket amelyik ezt állítja.

Jelenleg csak egy politikai állásfoglalás volt, mely szerint valószínüsíthető, hogy az emberi jogok csorbulnak Mo-n. Ha ez bizonyítást nyer, akkor indul be a gépezet.

2017. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy hol olvastál ilyet, mert én csak azt olvastam, hogy egyelőre csak egy bizottság fog "vizsgálódni" és ennek alapján lehet esetleg szavazás, az EU- eljárás megindításáról. Az más kérdés, hogy így is úgyis kínos a dolog, pláne ha igaz, hogy a Néppárt 216 képviselőjéből is támogatták 67-en a javaslatot, 40-en pedig tartózkodtak. Gakorlatilag, saját pártcsaládjának is csak a fele áll ki Orbánék mellett.
2017. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!