Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Göncz Árpádról mi a vélemény...

A Göncz Árpádról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak úgy a miniszterelnök Tienanmen téri mutatványáról emlékembe ötlött egy fénykép.

[link]

mert bezony mindenki Árpi bácsija is megkoszorúzta ezt a diplomáciára hivatkozva a"Hősök helyét", ahol akkor még nem olyan régen történt mint most.

Csak ez eszembe jutott de nem egészen ez alapján ítélem meg nyílván a Göncz Árpi bácsit. Csak érdekesség.


Úgy echte Göncz Árpádról mi a véleményetek?

Elnökségét tudva, meg minden.


(ui: nehogy valaki azt higgye hogy most megvédtem Orbán Viktort a koszorúzásért! Egyik fél mellett sem állok, független vagyok.)



2017. máj. 19. 19:20
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs lemaradt: a kérdést az is ihlette, hogy valahogy most is van tekintélye bizonyos körökben, és túl nagy kultusz számomra. Pedig nem sokkal tartom jobb köztársasági elnöknek mint Áder Jánost. Zárójel bezárva.
2017. máj. 19. 19:21
 2/9 anonim ***** válasza:
2%

A kínai nép a második világháború után úgy döntött, hogy nem csak a külföldi gyarmatosítókból, de a hazai ezerholdasokból se kér. Ennek emlékművét szerintem minden jóérzésű politikus nyugodtan megkoszorúzhatja.


A libsiknek a dolog persze szokásosan nem tetszik, mert most Orbán koszorúzott, de közben Gulyással az élen maguk is a maoizmust támogatják már a 80 -as évek szamizdat magazinjai óta.

2017. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Árpi bácsi pedig egy tolvaj hazaáruló, ahogy az összes többi is.
2017. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Minden tiszteletem Göncz Árpádé.


Az elnöksége alatt ember tudott maradni és nem ártott a Magyar embereknek.


A nagyvilágban szinte mindenhol rokonszenvel fogadták.


Sok barátot szerzett Magyarországnak.

2017. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A politikát nem nagyon követem, de fordítónak biztos jó :D

Gyűrűk ura!

2017. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem halott.
2017. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

" Árpi bácsi pedig egy tolvaj hazaáruló"

Aha, és ugyan mit lopott?!

2017. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:

Emlékedbe ötlött, mi? Nem kormánymédiában láttad?


Amúgy nekem semmi bajom a koszorúzással. A bajom a kommunikációval és Orbán gerincével van. Ha azt mondaná, hogy igen, elmentem, koszorúztam, mert így akartam, ezt kívánja a jelenlegi gazdasági-politikai helyzet. De nem, ők visszamutogatnak, hogy mert Göncz is. Mint az óvodában.

2017. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nem kormánymédiában láttad? "


ne sértegess. :-)

2017. máj. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!