Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kormányra kerülne valamelyi...

Ha kormányra kerülne valamelyik mostani ellenzéki párt 2018-ban és leállítaná Paks 2 építését, mi lenne az oroszok reakciója?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Mint az IMF nek meg a többi nyugati hitelintézetnek. Érdekes az IMF ellen miért nem tiltakoznak az emberek?
2017. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolsz? :-D

2017. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nem mennének bele tönkre.
2017. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szomorúan tudomásúl veszik, hogy a magyar nemzet szembemegy az emberiség érdekével.
2017. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem ismerem a szerződés részleteit (mivel titkosították...), de elképzelhető, hogy egy idő után többe kerülne ha leállítjuk, mint ha megépítjük. Meg azért ez nem annak a kérdése, hogy tönkremennének-e az oroszok miatta vagy sem. Sokkal inkább presztízs meg politika kérdése, hogy beintünk a medvének. Nem örülnének, és ennek lehetnének komoly következményei is.
2017. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem esnének kétségbe, a hamarosan kieső 2000 MW kapacitás pótlására bizonyára jutányos áron biztosítanának környezetbarát tüzelőanyagot. /sarcasm
2017. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Paks 2 egy nagyon kedvező és virágzó befektetés Magyarországnak. Remélhetőleg egyrészt nem váltják le Orbánékat (elvégre európa szinten bizonyít minden nap, és állja a libsipropaganda hazugságait) másrészt ha le is váltanák amit kétlek, akkor sem szednék szét a paks 2-őt hanem kilopnák belőle a pénzt és ennyi.
2017. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem azert akarjak leallitani, mert rossz dolog, hanem mert Orban hozta teto ala. Pont ugyanez van a migranskerdessel is. Az a baj az ellenzeki partokkal, hogy felreertelmezik a feladataikat. Nem az lenne a dolguk, hogy MINDENT megfurjanak kivetel nelkul. Paks 2 jo dolog. A mai technikai fejlettsegben a legharekonyabb energiatermelesi mod. Es nagyon helyes, hogy az oroszok epitik, hiszen paks 1 is orosz tervezes. Amikor pakson evekkel ezelott galiba volt, francia mernokok jottek kijavitani, majdnem katasztrofa lett belole. Aztan a ruszkik megoldottak.

Raadaaul magyarorszagnak marhara nem mindegy hogy mennyi a belso termelese. A kulso forrasoktol valo fugges csokkentese szempontjabol nagyon hasznos otlet paks 2.

Az oroszfobiat sem igazan ertem. Ez az oroszorszag nem az az oroszorszag, ami anno volt.

2018. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hogy mit szolnanak az oroszok?

Sok penzt kovetelnenek. Egy megkotott szerzodes felrugasa nem olcso, foleg egy ekkora beruhazase. De megkoztatatom, lehet hogy nem is allithatnak le, tekintve hogy mar ervenyes szerzodes van, lassan a munkalatok is folynak.

Sajat velemenyem, de ha megesne, hogy a mai ellenzek kerulne ujra hatalomra, na akkor mar en is elgondolkodnek, hogy kulfodre menjek. Jelenleg nekem itthon a legjobb, mert en szeretem ezt a "k..va orszagot".

2018. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!