Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hívja meg egyetlen...

Miért nem hívja meg egyetlen politikai párt vagy szervezet sem Soros Györgyöt Magyarországra, hogy sajtó-nyilvános fórumon pro vagy kontra érveket vagy ellenérveket fogalmazzon meg a róla kialakult állításokkal szemben?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Mert szerintem egyrészt nem is igazán érdekli őt a dolog, másrészt meg nem fog olyan országba jönni, ahol egy rakás bolond ember meggyilkolhatja őt a kormányzati agitprop hatására.
2017. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert a Soros félre milliárdosokat pont nem érdekli hogy mit mondanak róla.
2017. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Minek?

Szerintem lepereg róla, pláne, hogy sok helyen utálják a világban a spekuláció miatt.


Szóval értelmetlen felvetés.

2017. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel csak a Fidesz szekerét tolná. Ha eljönne ide bárki meghívására akkor a kormánypropaganda úgy tálalná az embereknek hogy ténylegesen Magyarország ellen van és próbálja tagadni, és aztán meg azt vágnak össze abból amit mond amit akarnak és azzal is támadható.
2017. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem jönne el.

Egyébként meg itt vannak az emberei.

Civil szervezetnél dolgozom (nem ilyen ál jogvédőknél, hanem konkrét programokat csinálunk) és folyamatosan kapjuk a meghívókat a baloldal által szervezett uszító "konferenciákra". Csak tudnám, hogy hogyan kerültünk fel a címlistájukra, mert egyébként semmi közünk a politikához :S

2017. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
#5: Szép kamu szöveg amit leírtál. Csak a szervezeted neve maradt le mert nem dolgozol ott fogadok...
2017. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

6: De igen. Viszont nem fogom itt idegeneknek bizonyítgatni, hogy hol dolgozom. Ez egy anonim oldal, nem fogom beírni a munkahelyem :) Te leírod?

Címet ne adjak? :D

2017. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Miért kellene neki idejönnie és védekeznie a Fidesz propagandájával szemben? A Soros ellenes propaganda nem róla szól, behejettesíthetnénk bármilyen nevet a rézfszú bagolytól Emmanuel Goldsteinig. Ha idejönne vitázni, akkor csak szolgálatot tenne a Fidesznek, mert jobban tárgyiasulna a gyűlölet tárgya a droidok szemében.
2017. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem igazán érdekli, hogy egy magyar párt, belpolitikai haszonszerzés reményében, mit állít róla.
2017. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem, félreértettétek amit szerettem volna.- Nem azt akarom, hogy ide jöjjön, hanem azért vetettem fel mert túl gyanús az a hallgatás ami a másik oldalról van. Senki se cáfol semmit. Sőt! Az MSZP felvette már azt a kötelet ami a soros fonalból szövődik, rendre "megvédi" hogy Orbán miért Sorosozik, akkor viszont ha meggyőződésük, hogy ez "csak" Orbán műve akkor miért nem teszik közszemlére, tesznek meg mindent hogy egy exkluzív interjút adjon valamelyik balos liberális tv? Menjenek ki Gyuri bácsihoz és adják le exkluzív interjúban a beszélgetést! Kicsit kemény, hogy vannak olyan pártok ma akik úgy tesznek mint ha semmi közük nem volna semmihez de idegeneket védenek és ha a szélirány úgy fúj akkor semmi közük hozzá... De akkor miért mondanak véleményt arról amikor a kormány állít valamit utána meg "semmi közünk Soroshoz" politikát csinálnak? Nekem ezért fura, hogy senki, de abszolút senki még egy interjút se a tengerentúlról, de ha kell egy égő köztéri kuka miatt is bejelentkeznek az USA-ból műholdon keresztül hogy hír legyen. Hm?
2017. máj. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!