Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy...

Csak én látom úgy, hogy nagyon eltűnt innen a fideszes szavazótábor?

Figyelt kérdés

Lassan,de biztosan fogynak?

Egyre több a csalódott,elpártoló ember?


2017. máj. 20. 15:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kisebbségben vannak a GYK-n, de ebből ne vonjál le messzemenő következtetéseket. A választások jövőre fognak eldőlni és nem itt, hanem a szavazó helyiségekben.
2017. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Éppen itt orgiáznak egy másik kérdés alatt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__86..

2017. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
4%
De aranyos vagy belinkelted a saját kérdésed 66- os libsi
2017. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Pro Patria ***** válasza:

15:32-es válaszoló, ez a baj, ezt nem értitek meg. Az EU-s kilépés történetesen a kamasz éveikben járó bitnáci jobbikszimpatizánsként ide írogatokra jellemző álláspont, ahogyan a migránsos, vagy sorosgyörgyös kérdések kiírása/megválaszolása sem kormányszimpatizáns-privilégium.

Elgelejtitek, hogy ebben a Jobbik sem képvisel más álláspontot, kövezkeztetésképpen a támogatói sem, ez jobbos hozzáállás, nem fideszes.


Itt valójában balosok és jobbikosok vitatkoznak egymással. Kormánypárti törzsválaszoló talán ha kettő van. Százalékról meg lehet ismerni az ilyen válaszolót, a 30 körüli érték már mutatja, mivel mind jobbról, mind balról lepontozás éri, folyamatosan.

Itt valójában ellenzékiek vitatkoznak egymással, és hiszik a másikat a kormány támogatójának. Nincs itt ilyen! Az aktivitás mindig az ellenzékre jellemző, mert abban van frusztráció arra, hogy azt ilyen pótcselekvéssel vezeti le.

Kormánypártinak akár az interneten, akár társaságban mindig - kormányoktól függetlenül - "ciki" lenni.

Aki az, ott az eredmény nem alakul másként számára - ellenséges balos és jobbos közegben -, mint itt az egyedüli magányban lévő 30valahány-százalékos, sokat szidott válaszoló esetében is látható.


Egymással veszekedtek, különböző ellenzéki véleményű kommentelők, és feltételezitek megtalálni a másikban a kormánypártit.

2017. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Itt vagyok nem tüntem el csak néztem a Debrecen -Honvédot. Csak a Kispest. Hajrá fidesz
2017. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Én is gondolkodtam ezen és erre múlt héten vasárnap kaptam választ. Kimentem a helyi vásárba, mert akartam venni egy néhány dolgot. Na hát az egész placc és a büfé tele volt az igazi hurkazabáló, primitív, lecsúszott amerikában rednecknek nevezett tahókkal. De volt kisebbségi is szép számmal. Látszott rajtuk, hogy a szavazatuk megvehető 3 sörért kb...Na ezek az emberek szavaznak még a Fideszre.
2017. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Elmentek mert sok libsi lepontozta őket. Amúgy jobb dolguk van :XD.
2017. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!