Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állnak negatívan a...

Miért állnak negatívan a vidéki és a Nyugat- Magyarországbeli lakosság fideszes mivoltja végetti emberiséghez a fővárosiak nagy része? Miért néznek le minket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Miert vagytok fideszesek? Orbánék úgy lopnak mint az állat. A nêha román diktátor is megirigyelné a csúti patkányt, ezt matematikusok kiszámolták. Aztán ne gyere itt nekem a rezsicsökkentéssel, mert kicsit csökkenti a rezsit, az árak meg a háromszorosára emelkednek.
2017. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Lefordítom a kérdést, hogy érthetőbb legyen mindenkinek: a kérdező szerint a budapestiek lenézik a nyugat-magyarországi fideszeseket.


Én először is visszakérdeznék: mire alapozod, hogy a budapestiek lenézik a nyugat-magyarországi fideszeseket?

2017. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Te mint felnőtt gondolkodó ember,feltudod azt fogni, hogy az Orbán kormány hányszáz milliárdot lopott el, ami a lakosságot illette volna meg? Csak játsz el a gondolattal, hogy te 1 milliard forintot nem tudnál elkölteni. Ezek meg 100 milliárd eurokat, nem forintit !!!! lopnak el.
2017. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%

Sosem voltam fideszes, sőt 2002-ben magyarországon éltem, akkor ellenük szavaztam, de:


"A nêha román diktátor is megirigyelné a csúti patkányt, ezt matematikusok kiszámolták. "


Mégsem nálunk kapunk jegyre húst, hanem akkor és ott volt hiány. Magyarországon meg ahányszor bemegyek a sparba, tolonganak a húsospultnál.



"Aztán ne gyere itt nekem a rezsicsökkentéssel, mert kicsit csökkenti a rezsit, az árak meg a háromszorosára emelkednek."


A szolgáltató kihasználja, és ha már a zemberek megszokták az árszínvonalat, akkor szépen ki is egyenlíti.

Ha meg hoznának törvényt, hogy egységáras lenne a gáz, akkor jönne az ajvékolás, hogy milyen jogon szól bele a kormány a kereskedelembe (ld. vasárnapi boltzár.)

Sőt, meg merem kockáztatni, a legtöbben a kádári hatósági árakat vizionálnák.



"Te mint felnőtt gondolkodó ember,feltudod azt fogni, hogy az Orbán kormány hányszáz milliárdot lopott el, ami a lakosságot illette volna meg?"


Elképzelem, ahogy 2018 telén a momentum kiáll a duna jegére, és szétoszt 600 milliárdot a népnek. Azaz egyszeri 75 ezer Ft-ot a 8 millió embernek.



"Csak játsz el a gondolattal, hogy te 1 milliard forintot nem tudnál elkölteni. Ezek meg 100 milliárd eurokat, nem forintit !!!! lopnak el."


Szerintem ez sosem lesz másképp. Gondolj bele. A fizetésed után adózol, amikor elköltöd akkor adózol, ha házat építesz, akkor leadózod áfaként, a végén meg ha tól magas értékűt építesz, akkor fizeted az ingatlanadót a saját "tulajdonod" után. Mi ez ha nem legalizált maffia?

2017. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert a belpesti nyugger DK szavazók meg az ugyancsak belpesti romkocsmában füvező bölcsészek képtelenek elfogadni, hogy a nagykörúton túl senki nem szavaz Gyurcsányra illetve a Liberálisokra. Haragjukban ezért minden vidékit, budait meg Pest külső részén élőt gyűlölnek.
2017. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

39%-os

És a ballib kormány mivel volt jobb? Egyébként vidéken sem rajonganak a Fideszért meg Orbánért, ott is sokan szidják őket.

2017. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem a Budapestiek, hanem a még gondolkodni képes emberek nézik le az agyhalott fideszeseket. És nem csak a Nyugat Magyarországiakat hanem mindegyik Fideszest.

Aki ma Fideszes az ritka nagy idióta.

Szerencsére 10 ből csak 3 ember szavaz a narancskomcsikra.

2017. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!