Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az öregek...

Miért van az, hogy az öregek zsugoriak?

Figyelt kérdés
Nem szeretik szórni a pénzt ,de még úgy sem,hogy akár 10 forintot sem adnának oda a saját rokonuknak sem . Azt veszem észre,hogy iszonyatosan skótok zsugoriak az öregek . Alkalmi munkás voltam 1-szer és 1 kockaháznál dolgoztam ahol fát kellett vágni az öreg asszonynak. A legkisebb legvékonyabb ágakat is össze kellett darabolnom mert be akart vele gyújtani télen. Nem csóró 20 ezret kapok minden hónapban fajta aszony volt ő. Megtehette volna,hogy azt mondja,hogy ne baszakodjak vele tüzeljem el a kertben majd vesz vastag fát ááá nem inkább összevágatta velem a vékonyakat is . Na jóvan mondom. Nem halt volna éhen ez miatt ,de skót volt és inkább kínlódnom kellett vele :D Szóval én azt vettem észre,hogy az öregek nagyon nagyon zsugoriak miért van ez ????

2017. máj. 21. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nőttek fel.

Régen nem volt nagy bőség és ezt szokták meg.

2017. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Nekem majdnem 200 a nyugdíjam, de minek támogassam pl az unokám?

van neki apja anyja, menjen az dolgozni, azt majd lesz a gyeröknek ami kell.

Én inkább elmegyek nyaralni és élvezem az életet, ha már ennyit dolgoztam, és megéltem a nyugdíjas kort.

2017. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Molyember ***** válasza:
91%
Nem igazán értem. Azért zsugori, mert el kellett végezned azt a munkát, amiért fizetett?
2017. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hanem a zsugoriság . Kettes te meg ne itt trollkodjál már !
2017. máj. 21. 14:24
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
És mit gondolsz, az vajon miért van, hogy ő a saját házában lakik, és ő fizet neked nyugdíjasként, te meg csóró alkalmi munkás vagy?:-)
2017. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet én vagyok a hülye, de nem értem a problémádat.

Vastag fával az életbe nem fog begyújtani. Előbb fel kell aprítani, amit gondolom nem akart. Szóval ebben semmilyen zsugoriságot nem látok, teljesen logikus.

2017. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

"Nekem majdnem 200 a nyugdíjam, de minek támogassam pl az unokám?"


Igazad van. Ki az neked? Végülis csak az unokád. Egy senki. Semmi közöd hozzá.

2017. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Alkalmi alatt nem azt értem,hogy fizetett nekem ! Nem fizetett megkért ! Hogy írtam volna le ezt ?
2017. máj. 21. 14:27
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Azt elmagyaráznád, hogy miért zsugoriság az, hogy nem akar télen fát aprítani?
2017. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Máshogy fogalmazok mindent. Ne a történetre adjatok választ hanem erre az én nagymamám is iszonyatosan zsugori soha nem adott nekem semmit sem 1 csokit sem semmit . Akinél voltam alkalmiba az más történet mert nem az én nagymamám ,de ő is zsugori volt ,de ő lényegtelen. Zsugori az én nagymamám is ez van.
2017. máj. 21. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!