Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz valóban lop akkor...

Ha a Fidesz valóban lop akkor miért nincsenek országos milliós tüntetések?

Figyelt kérdés
Havonta van néha egy pár ezres, de az sem a lopásokat miatt hanem CEU, vagy más miatt.
2017. máj. 22. 12:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A tüntetés az nem sztrájk. Birom mikor a fidesz szavazókat birkázzák meg pocskondiázzák most is. Az ellenzéki szavazók szoktak ilyenkor tüntetni és mégis a másik a lusta meg a birka. Meg rendszeresen előjön hogy kétharmaddal nyer a fidesz pedig az ellenzékre is sokan szavaznak. Hát akkor miért nem mentek tüntetni? Ne engem biztogassatok én nem skarok tüntetni nem érek rá.dolgozni kell dzabadnapon meg horgászni. Menjetek ti ne itt siránkozzatok hogy én nem tüntetek.
2017. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

# 21/21 Időpont ma 20:17


Hát miután a fidesz szavazók járnak birkamenetre, és viselkednek mint a birkák, nehéz lenne ezt elkerülni.

2017. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
34%
Na megjött a 66- os ballibsi. Menjél tüntetni ha itt írogatsz azzal nem érsz el semmit.De arra meg lusták vagytok
2017. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Már azért is a jobboldal a felelős hogy a baloldal nem jár tüntetni.
2017. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 MolotovPunk ***** válasza:

/hahah görögország mit ért el vele? hogy azóta meg sem állt a leejtőn? de "megvédték" a miniszocializmusukat./


Kétszer is jártam Görögországban.Lehet necces a görög gazdaság,de sokkal lazábbak tőlünk.

Egyébként mégis magasabb életszínvonal van ott.A görög minimálbér is lazán nettó 200 ezer felett van.

Hol van ehhez képest a magyar minimálbér?Béka s_gge alatt maximum.

2017. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 MolotovPunk ***** válasza:
Annyit még hozzátennék,hogy ott a szakszervezetek is jóval erősebbek.
2017. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
jó alaposan kinyalják a helyi baloldal seggét?
2017. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!