Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum egy ridegen,...

A Momentum egy ridegen, precízen, pontosan, tökéletesre megszerkesztett párt, valami mintha mégsem stimmelne vele?

Figyelt kérdés

Olyan steril az egész. Mintha egy laborban fejlesztették volna ki, hogy egy olyan párt jöjjön ki belőle, ami minden felszínes szemlélődőnek elnyeri a szimpátiáját.

Valahogy olyan rossz érzésem van velük kapcsolatban ,semmi szerethetőt, semmi érzelmet nem látok bennük, csak a hideg racionalitást.



2017. máj. 24. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Mit vársz? Most alakultak, türelem. Még nem tudjuk mi lehet belőlük, meg is lephetnek még.
2017. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Mivel ez a párt pont a racionalitás szellemében jött létre, abszolút elvtelen politizálás várható tőlük.
2017. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Pont ez kellene az országnak. Olyan "vezetés", akik nem egy idióta eszmét követnek (mint pl a fidesz a keresztény elevek mögé bújása illetve híresztelése, erőltetése), hanem racionálisan, szárazon, gazdasági elveken vezetnék az országot, nem szétlopva, és az újraosztást nem úgy értelmezve, hogy a lóvét a néptől beszedik (adó illetve más pénzbehajtási módszerekkel), majd ezt a lóvét "újraosztják" a saját és a haverjaik zsebébe.

Utálok politizálni, nem is foglalkozom nagyon vele (csak bosszankodok miatta), de amit eddig tudok a Momentumról, az számomra pozitív.

2017. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is nagyon gyanúsak.

Minden nagyon gyanús, ami nem Fidesz.

2017. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

"Valahogy olyan rossz érzésem van velük kapcsolatban ,semmi szerethetőt, semmi érzelmet nem látok bennük, csak a hideg racionalitást."


Pont ez a jó. A politikában nem az érzelmek, meg a "szeretem-nem szeretem" dolgok kell, hogy domináljanak, hanem a racionalitás: az érvek, a logikus következtetések.

Az is elég nagy hiba, hogy ma a szavazók igen nagy része az érzelmeire hagyatkozik, ha szavazni megy. Azért szavaz valakire, mert nagyon szereti, vagy a másikat utálja.

2017. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Aldous Huxley: Szép új világ című műve jut róluk eszembe.
2017. máj. 24. 10:37
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
engem az érdekelne miből élnek meg, mert állítólag évi 11 millió támogatásból kalap kabát kijött az egész
2017. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

"engem az érdekelne miből élnek meg"


Soros-pénzből miből másból. Ejnye fiam, nem nézel elég M1-et. Tudhatnád, hogy itthon mindenkit Soros pénzel, aki nem fideszes.

2017. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
na akkor meséld el honnan a zsozsó :)
2017. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

"na akkor meséld el honnan a zsozsó :)"


Már megmondtad: támogatásból.

2017. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!