Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindig azok sokszor a...

Miért mindig azok sokszor a legelégedetlenebbek akik lusták voltak tanulni az iskolában, ugyanakkor ők elég sok dolgot akarnak?

Figyelt kérdés

Saját volt iskolástársaimnál is láttam a példát.

A suliban végig semmit se csináltak, legtöbbször csak látványosan szenvedtek, illetve zavarták az órát. Most jópár év elteltével ők azok akik masszívan hisztiznek, hogy nincs pénz erre, arra. Közben persze simán szórják a pénzt fölösleges dolgokra, de ugyanakkor megy a hiszti, hogy a betanított munka nem fizet olyan jól és így nem lesz a pénz a bmw-re.


2017. máj. 24. 22:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Megint egy fideszes troll...
2017. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

"Megint egy fideszes troll"


Ennek most egyáltalán mi köze a fideszhez?

2017. máj. 24. 22:41
 3/32 anonim ***** válasza:
53%

Mi köze a Fideszhez?


"Miért mindig azok sokszor a legelégedetlenebbek akik lusták voltak tanulni az iskolában, ugyanakkor ők elég sok dolgot akarnak?"

-> "Akinek semmije nincs az annyit is ér."


Csak ennyi.

2017. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Én szerintem egy jogos felvetést írtam.

Sokszor hallom azoktól hogy jaj de szarul keresnek, akik b*szt*k volna egy kicsit is tanulni és valami értelmes szakmát elvégezni. És ezek hisztiznek az ismerőseim között is a legjobban.

Vagy mire akarnak jó fizető állást kapni, ha semmihez se értenek?


"Akinek semmije nincs az annyit is ér."

Hát ha a tudást nézzük, akkor van benne valami. (és itt most nagyon undorító az amire valójában használta a politikus)

2017. máj. 24. 22:48
 5/32 anonim ***** válasza:
44%
De érted alapból kizárod az eshetőséget, hogy bizonyos emberek, ember csoportok erősen lent, nem tudtak kitörni abból amiben élnek, nem tudtak élni a, vagy nem is voltak lehetőségeik.Ebből a szempontból csak félig jogos a felvetés. Mert mindenkivel azonosítod a suliban semmit nem csináló gyerekeket(egyébként figyelembe nem véve hogy miért "szállhat ki" a tanulásból, ezt is, ) azokkal akik vágyhattak épp valamire csak vagy keresztbe tettek nekik, keresztülhúzták a számításaikat akár a célegyenesekben, pedig vágytak valamire, tanulni, lenni valaki. De mivel nagy volt az esélyük hogy nem sikerült, az esélyük be is igazolódott és maradtak lent, a kocsmában lesnek, és mutogathatnak rájuk mintha ők is így akarták volna az életüket. Csak ennyi a baj azzal az alapgondolattal is hogy akinek semmije nincs az annyit is ér.
2017. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt nem ebbe a katgóriába kellett volna írni, mert a politizáló emberek buták, látod, hogy ide is egyből ideböfögik, h fideszes, de mindjárt jön Soros is hidd el. Képtelenek ennél tovább gondolkozni, gondolom ők sem tanultak tovább, csak ameddig kötelező volt. Nincs meg az alap műveltésgük és nem látják át azt a tényt, hogyha van egy jól kereső szakmájuk, műveltek etc és van rendes munkahelyük, akkor van pénzük is (itt most nincsnek ebben benne azok, akik saját hibájukon kívül kerültek rossz anyagi helyzetbe pl. meghalt vki etc). De aki lusta tanulni, buta marad és nem lesz pénze, ezt persze nem fogja fel, hogy a saját hibája és elkezdi belevonni a politikát is, hogy ez a kormny miatt van. Nem tudom ezek mit várnak, hogy minden ingyen lesz vagy mi a fene? Tanulni kéne és akkor nem lennének ennyire privitívek.
2017. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
5%
Na oszt? A Gyúrcsán meg aszonta el lehet menni. Te meg ezé vagy toll
2017. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%

Csak röviden: Gyurcsányt azért szartam le amilyen, meg most Orbánt szarom le azért amilyen. Nem belőlük áll a politika kedves t(r)oll fiú. :-)

Vannak érdemi kérdések is.

2017. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

22:53


Itt most lehet felhozni, hogy nem tudtak kitörni, stb... de akikről én beszélek, nekik volt stabil anyagi háttér, csak egyszerűen lusták voltak tanulni, de azt nagyon.

Volt olyan barátom, aki egyetemre is eljutott, annak ellenére, hgy állami gondozott volt.

2017. máj. 24. 23:36
 10/32 anonim ***** válasza:
De továbbra is magamat ismételném. Ettől még kár általánosítani.
2017. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!