Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma milyen üzletrészt vett...

Ma milyen üzletrészt vett Mészáros Lőrinc? Minden nap meglepi magát valamivel?

Figyelt kérdés
Szó szerint minden nap feltehetjük ezt a kérdést és érdemi választ kapunk rá...

2017. máj. 25. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Megvette a Gyakori Kérdéseket.
2017. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
és te mit tettél ma magadért? vagy holnap is rinyáni fogsz, mert neked nem járt amiért más megdolgozott?
2017. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
100 milliárdos gazdagodás egy évben az minden csak nem az amiért egy ember egy évben megdolgozott. Ezt nem én gondolom így, hanem mérsékelt konzervatív közgazdászok pl. Bod Péter Ákos, Csaba László, Mellár Tamás,
2017. máj. 25. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Megdolgozott érte? Ki? Mészáros Lőrinc? Minden pénzét annak köszönheti, hogy lepacsizott Orbánnal, emiatt ő minden közbeszerzést, stb. Mészárosnak adja.

Annyira irreális a gazdagodása, hogy már külföldi közgazdászok is felfigyeltek rá. Ő a magyar csoda, akinek a vagyona gyorsabbnak nőtt 10 év alatt, mint a Facebooknak. Bárki, aki logikusan belegondol rájöhet, hogy irreális az egész és tényleg csak a mutyizások, trükközések miatt lett ennyi pénze.

2017. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:

én le vagyok maradva,utoljára erről értesültem: [link]

de ahogy a 2-es válaszoló is írja,dolgozz szorgalmasabban és keményebben!akkor majd neked is telik főterekre.vagy építtetsz egy saját országházat.

2017. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

kezdjük ott, hogy a mérsékelt konzervatívok nem csinálnak érzelmi kérdést mészáros lőrincből


ezt a 100 milliárdos gazdagodást is higgye el akinek két anyja van

2017. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van. Egy közgazdász nem érzelmi hanem pénzügyi kérdést csinál belőle és kijön neki hogy tisztán ilyen nincs. Koszosan meg hát látjuk.


Nyisd ki a szemedet és lásd meg ezeket, és ne csak egy orbáni álomvilágban éldegélj - ahol azt engeded be ami a világképedbe belefér.

2017. máj. 25. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:

ja... biztos ezért van az, hogy b.p.á. a transparency alelnöke

a kis független objektív

2017. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na ezt nem gondoltam volna hogy 2006-os Fidesz miniszterelnök-jelöltet, mint fideszes ennyire betámadod.

Látom már semmi "sem szent a politikai hit oltárán".


Ennyi apologetika csak pénzügyi érdeket sejtethet részedről.

2017. máj. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!