Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért kötött újabb...

Orbán miért kötött újabb megállapodást Farkas Flóriánnal, aki 2,6 milliárddal nem tud elszámolni?

Figyelt kérdés

[link]


Miért ennyire fontos ez az ember a Fidesznek?

Nem fél a Fidesz,hogy hiteltelenné válik,mikor egy tolvajjal köt újabb és újabb megállapodásokat?


2017. máj. 27. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a magyar nép bambán nézi, sőt tapsol is ahhoz hogy kirabolják, addig azt csinálnak amit akarnak.
2017. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Tolvaj tolvajjal barátkozik. Egyhúron pendülnek.
2017. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Kerdem én van meg egy ilyen balfax nep aki hagyja jogy kirabolják az allamkasszat!?Mar jó lenne valamit lepni!
2017. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fél a Fidesz,hogy hiteltelenné válik,mikor egy tolvajjal köt újabb és újabb megállapodásokat?"


És Rogán Tóni, Habony Árpi, Andy Vajna, Mészáros Lőrinc, stb., stb.? Mégis magasan a legnépszerűbb párt a Fidesz. Hitelesség? Az nem érdekli a szavazókat, csak az érdekli, hogy azt hallják, amit hallani szeretnének.

2017. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert testvírek.
2017. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sulek Péter ***** válasza:
Én se tudom, de ha megnézed Habony Vajna Rogán ,ezek messziről sem tökéletesek, de ragaszkodik mindig az embereihez :)
2017. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen roma származású országgyűlési képviselője a Fidesznek. Ezzel sok roma szavazatát bezsebelhetik, ez a cél. És lássuk be nincs jó híre ennek a Flóriánnak, de azokat a roma vezetőket össze tudja fogni akik tudják majd mozgósítani a szavazó romákat. Én itt ahol élek a romák többsége a Fideszre fog szavazni...a közmunka miatt, mert szerintük ez jó nekik.
2017. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyetlen?

Akkor Orbán, Balogh Péter mi?

Ja meg Mészáros Lőrinc?

2017. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ennyire fontos ez az ember a Fidesznek?" Talán bíznak benne, hogy képes szavazatokat hozni a kisebbségtől. Perszeaz is lehet, hogy csak a hallgatása fontos.
2017. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!