Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem demagóg gyerekv...

Csak szerintem demagóg gyerekvállalásra buzdítani embereket, amikor ilyen nagy a kivándorlás?

Figyelt kérdés

A kivándorlás azért van,mert 1 ember 1 fizetésből magát sem képes eltartani.


Mégis akkor milyen jogon követelik,hogy még gyereket is vállaljanak.


Nyugaton 3-4-szer ennyit keresnek az emberek ott még "jogos" lehet a felvetés,de nálunk egyszerűen nem lehet eltartani egy családot.


Szerintem nevetséges,hogy az átlagbér annyi,hogy egy albérletre sem futja,de valaki szerint oda még egy gyerek is elférne,vagy több is..


2017. máj. 28. 16:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
A kivándorlás azért van mert mindenki azt hiszi: kint kolbászból van a kerítés...
2017. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%

Azért nem futja albérletre, mert a külföldi airbnb-s bulivadászoknak jobban megéri kiadni mint egy magyarnak. Valamint 5 éve még fillérekért hozzád dobtak egy panelt pesten, most már meg csilliárdokat kell fizetned, mert a kivándorlás boom pár éve kezdődött, annyi idő alatt már bőven megszedték magukat 20-30 millió forinttal a kint dolgozó magyarok, akik előszeretettel adják ki pofátlanul magas áron neked az így vásárolt ingatlanjukat. Ezért mentek fel horribilisan az albérletárak, mert külföldről veszik meg őket a mobilis fiatalok, és jó drágán kiadják az itthon maradt honfitársaiknak. Kapitalizmus van, már minden a pénzről és egymás kizsigerléséről szól.

Én is kimegyek külföldre, aztán magyar lakásba fektetem majd az ott megkeresett millióim, és aztán majd én is pofátlankodni fogok, hogy egy garzon is 120k + rezsi! Ha nem fizetsz mehetsz az utcára! :D

2017. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sok család és gyerekellenes kérdés van mostanság. Nem tudom hogy fizetnek e ezért nektek vagy nem. Aki szereti a gyerekeket és szeretne akkoegyet úgyis bevállal még ha szegény is. Ha a te gondolkodásod szerint mennének a dolgok már a világ nagy része lakatlan lenne. Szerencsére nem így van. Szegényebb családban is fel lehet nevelni gyereket tisztességben. Ha havi ötszázezer forintos fizetésekre várunk úgy hamar kihalnánk.
2017. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hát igen,de ha van olyan hülye,aki ennyit fizet az albérletért,akkor mit lehet tenni?


És a gáz az benne,hogy a legtöbben feketén adják ki,és 120 ezret nettóban zsebre teszik.

gyakorlatilag ebből meg lehet élni munka nélkül.


Közben vidéken értéktelednek el a családi házak.

Nagynénémnek most keresgettem lakásokat,a 3 szobás családi házért nem tud egy vidéki városban 2 szobás lakást venni normális környéken.


De ez nem csak a külföldön dolgozók miatt van,hanem itthon az egykulcsos adónak köszönhetően,akik jól keresnek még többet adnak ki albérletre,vagy megtudják fizetni jobban a lakásokat.

A többségnek pedig lassan egyikre sincs esélye..

2017. máj. 28. 17:04
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Faluvidéken 0 forint a házak értéke, főleg ahol csak közmunka van, ott az tényleg semmi.

Budapesten a belvárosban, ahol jó drágán ki lehet adni magyar puncira éhező külföldieknek airbnb-vel, ott meg egy 2 szobás lakás is 60 millió forint.

2017. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
fröcsögjél kérdező
2017. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

2 fizetésből nem lehet eltartani 4-5 embert.

Ekkor jön az állam,ami erőszakkal elveszi más emberek pénzét és odaaja a családoknak ugyebár.


De így meg a sok egyedülálló sosem fog gyereket vállalni,mert rommá adóztatják őket.


Közben a vállalkozók ügyeskednek,csalhatnak,ott használhatják ki a munkaerőt,ahol akarják.

A munka törvénykönyve szinte a rasbzolgaság 10 parancsolata.


Anyám megkérdezte a munkahelyén,hogy ugyan 3 év után hajlandóak e bért emelni.

De nem akarnak,bezzeg minden hónapban mennek nyaralni.

Szabadság nincs,táppénz nincs....


Ez Magyarország,ahol pár földesúr élősködik a többségen..

2017. máj. 28. 17:08
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként a kivándorlásnak is van haszna az ittmaradottakon kell a cégeknek osztozni. Ez béremelést generál. Aki talpon akar maradni emeli a bért . Nekem ötvenezerrel nőtt a nettó bérem két év alatt. Remélem így fojtatódik tovább. Gyári meló 200 körül keresek. És még mindíg munkaerőhiány van
2017. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
20%

Nem demagóg. Gyermeket kell vállalni, pont emiatt a libsi felfogás miatt pusztul majd ki a fehér ember


egy szélsőjobbos

2017. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen. És? Mit teszel ellene?
2017. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!