Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Macron megtanítja Orbán...

Macron megtanítja Orbán Viktorral hol lakik az Úristen?

Figyelt kérdés

Mi közelebb vagyunk mint Putyin, vagy Trump közvetlenebbek lesznek a nézeteltérések a magyar kormánnyal?


[link]


[link]


Megváltozik a magyar kormány mozgástere ezzel? Hiszen Franciaország egy nem kis hatalom, és Európa összeköt minket, az Európai Unión belül.


Ez nem troll kérdés vagy fenyegetőzés, kárörvendés. Csak egy olyan kérdés amit az ihlet hogy már unom hogy ebben az országban jóformán csak a Fidesz képes meghatározóan politizálni és mindig volt mire veregetni a mellyeit, Putyinja volt, lett Trumpja stb.

Kicsit untam a "liberálisok elleni lázadás" hoz hasonló dumákat.

Ti sokat vártok Macrontól Magyarországra hatással?



2017. máj. 30. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagyon érdekli őt egy ilyen kis pitsa ország, de majd meglátjuk.
2017. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Magyarország lenne az utolsó dolog amivel Macron foglalkozik. Nem Magyarországról szól a világ, nagy vonalakban szinte senkit nem érdekel hogy mi van itt.
2017. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondtam de totál más irányt képvisel, és nem úgy mint elődje, hanem totál mást.


[link]


[link]


és nem kertelt. Mint mondtam az Unió-s dolgok összekötnek.


[link]


Hatása lehet nem?

2017. máj. 30. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Ki az a Macron? Ki nem kakilja le nagy ívben itt Magyarországon? Te? Na, akkor menjél szépen zokogni a gatyájába kapaszkodva a francia kalifátusba és ne rontsd itthon a levegőt!
2017. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Macront az EU és Franciaország érdekli, nem Orbán.
2017. máj. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy Macron-nal egy erősebb EU következik, ami kisebb teret hagy az orbánféle kisstílű maffiózóknak. Nemcsak a mi Viktorunk létezik (vannak itt lengyel, török, orosz példák is), ettől az antidemokratikus, korrupt, tekintélyelvű, bezárkózó urambátyám mutyi-hozzáállástól kell megszabadulnia Európának.
2017. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!