Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sként hogy éled meg az...

MSZP-sként hogy éled meg az Orbán-rendszert?

Figyelt kérdés
Én nekem nagyon rossz, sokat szenvedek alatta.
2017. jún. 1. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
2017. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sose hittem volna hogy baloldaliként ilyet mondok de egyetértek a 25%-ossal. :-D
2017. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
MSZP-rol nem tudok nyilatkozni, de jobb oldali, polgari konzervativkent is rosszul elem meg.
2017. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok MSZP-s, de baloldali érzelmű vagyok és nagyon rosszul élem meg.

Ez amúgy nem Orbán-rendszer. Ez inkább Magyarország.

2017. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért szenvedsz sokat, mert MSZP-s vagy, mind elszenvedjük a narancskommunizmus negatív​ hatásait, még a fideszesek is. Kivéve persze azok, akik közel kerültek a húsosfazékhoz, de az már más tészta ugye.
2017. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok nagyrészt jobboldali gondolkodásúak, vagyis kegyetlenek, úgy fogják fel az életet, mint egy túlélőpárbajt, ahol a másik embert tönkre kell tenni, el kell taposni, víz alá kell nyomni, hogy ne kapjon levegőt és megfulladjon. Aki gyenge és könnyű préda, azzal főleg ezt kell tenni.


[link]


Tökéletesen megfelel nekik a Fidesz, ami szintén így gondolkodik. Egymásra találtak. Mondhatni, hogy a Fidesz a magyar társadalom kvintesszenciája.

2017. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok mszp.

Egyébként pedig xarul. Minden ízében utálom. Szánalmas és szégyen hova jutottunk.

2017. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
elképesztő nyomor van, főleg vidéken
2017. jún. 1. 14:03
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Rohadtul nincs elképesztő nyomor, még vidéken se. De majd mindjárt jön itt valaki "4 millió szegény"ezni.
2017. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Jártál te már mondjuk Észak-Magyarországon 48-as? De hát igaz, ha a bemondónő azt mondta, hogy teljesítünk akkor biztos úgy van :D
2017. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!